Polsko-amerykańska modelka Joanna Krupa od niedawna znajdowała się w Polsce. Przyłeciała po to, aby kręcić kolejne odcinki programu Top Model. Później do kraju przyłeciała i jej córka z mężem. Modelka między pracą nie zapominała o tym, aby poświęcać swój czas na kochaną córkę. Teraz cała rodzina znajduje się już w Stanach Zjednaczonych.

View this post on Instagram

Happy Labor Day 💗

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Beata Kozidrak korzysta z uroków słonecznego września

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Najgorsze pary według znaku zodiaku

Naturalne oczyszczacze powietrza: rośliny domowe, które zwalczają bakterie oraz wirusy

Douglas Nunes pochwalił się fryzurą, którą zrobił dla kochanej córki

Magda Narożna pozuje topless. Wokalistka coraz częściej odsłania swoje ciało

W swoich social mediach mąż Joanny Krupy pochwalił się zdjęciem fryzury, którą zrobił dla swojej córki. Asha Leigh siedzi na dziecięcym krzesłu, na mokro ma zaczesane włoski do tyłu i pije mleko z buteleczki. Tak wygląda poranek pięknej księżniczki. Jak myślicie jest to lepsza fryzura, niż ta, którą robi Joanna Krupa?

Instagram Douglas Nunes

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak córka Joanny Krupy wygląda identycznie jak jej mama. Polska modelka Joanna Krupa od niedawna po raz pierwszy stała mamą. Na świat urodziła się jej kochana córka Asha Leigh. Dziewczynka stała prawdziwym szczęściem Krupy i jej męża Douglasa Nunes. Joanna bardzo często publikuje zdjęcia swojego wielkiego skarba. Gwiazda dzieli się wszystkim co się da. Więcej na ten temat czytaj w naszym artykule

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com