Magda Gessler jest znaną polską restauratorką. Prowadzi powszechnie znany kulinarny program "Kuchenne rewolucje". Niezadługo Gessler będzie pełnić nie tylko rolę restauratorki i znanej gwiazdy show-biznesu, a i rolę babci. Jej córka Lara Gessler niezadługo po raz pierwszy urodzi dziecko. Na to wspaniałe i długooczekiwane wydarzenie czeka cała rodzina. 

View this post on Instagram

Nie ma jak u mamy 🥰☔️Po takim deszczowym i dziwnym poniedziałku, jedyne, co mogło uratować sytuacje, to pyszna kolacja, w takim gronie. Mama przeszła samą siebie🥕🍏🍽Zjedliśmy przywiezionego przez Nią z Norwegii ekologicznego łososia. Potem był wspaniały krem z soczewicy - przypominający hiszpańskie lentejas - z pieczoną antonówką, faszerowaną rodzynkami i parmezanem. A na deser naleśniki z powidłami i kwaśną śmietaną♥️ Na koniec mogliśmy się już tylko toczyć🙈🤷🏼‍♀️🦦😂 To chyba normalna sprawa, jak się wpada raz, na jakiś czas do domu rodzinnego😂 #kolacja #niemajakumamy #rodzina #familytime #love #dom #babyontheway #mumtobe2020 @magdagessler_official @piotr.szelag @tadeusz_muller

A post shared by Lara Gessler (@lara_gessler) on

Beata Kozidrak korzysta z uroków słonecznego września

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Potwierdzają się smutne wieści z zagranicy. Będzie drugi lockdown

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Magda Gessler ma swoje konto na Instagram. Ostatnio restauratorka zamieściła nagranie, które bardzo zaniepokoiło jej fanów. Między innymi gwiazda na nagraniu przemierza autem Puszczę Białowieską. Radosna i uśmiechnięta celebrytka pozuje do kamery. Natomiast pod postem zaczęła się prawdziwa burza. 

Małgorzata Foremniak łapie oddech w domku na wsi

Pani Madziu, pasy, pasy, pasy

Magda, zapinaj pasy

Jesteś zbyt cenna, proszę zapiąć pasy -czytamy. 

Magda Gessler w żadny sposób nie zareagowała na to, co do niej piszą jej fani, ale mamy nadzieje, że w przyszłości będzie pamiętać o tym, aby zapiać pasy w samochodzie. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Lara Gessler zamieściła rodzinne zdjęcie. Od niedawna dowiedzialiśmy się o tym, że Lara Gessler jest w ciąży. Gwiazda w swoich social mediach opublikowała zdjęcie z brzuszkiem w rodzinnym ogrodzie. Córka Magdy Gessler jest bardzo aktywną na Instagram. Publikuje różnego typu zdjęcia, na których widać, jak przygotowuje się do porodu. Poza tym kobieta nie zapomina o swojej pracy. Wcześniej na jednym z wywiadów zdradziła, że bardzo chce, aby jej macierzyństwo było świadome, aby mogła spokojnie połączyć pracę i wychowanie dziecka.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com