Anna Jantar i Jarosław Kukulski wydawali się dobranym i szczęśliwym małżeństwem. Jednak rzeczywistość nie była tak sielankowa. Mówiono, że mąż piosenkarki miał skłonności do spoufalania się z innymi kobietami, a Anna, choć całą sobą walczyła o ich relację - nie mogła tego dłużej znieść. Rozwód wisiał w powietrzu.

Anna Jantar, Jarosław Kukulski i Natalia Kukulska

Jennifer Lopez pochwaliła się dziećmi. Jej córka jest wręcz kopią piosenkarki

Jednak pewien list mógł uratować tę miłość, a był to list, który Anna Jantar miała przy sobie podczas tragicznego lotu z Nowego Jorku do Warszawy14 marca 1980 roku, kiedy to piosenkarka wraz z 86 innymi pasażerami zginęła. Po latach, do sieci trafiła treść tego listu.

Kocham Cię całym sercem i możesz liczyć na mnie w każdej sytuacji, a czy Ty odczytasz moją spowiedź jako słabość czy też jako miłość, której trzeba pomóc, to zależy tylko od Ciebie. Szczęście nasze, Anusiu, zależy tylko od nas samych. By jednak to było możliwe, musimy tego chcieć obydwoje. Całuję Cię mocno, Twój Jarek. PS. List taki do Ciebie jest jedynym i ostatnim. Gdybym musiał go pisać po raz wtóry, będziesz musiała chyba dokończyć go sama – napisał artysta.

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Jarosław Kukulski i Anna Jantar

Zdjęcia gwiazd z dzieciństwa. Czy uda Ci się je rozpoznać?

Do dziś intencje Anny Jantar wobec swojego męża są nieznane. Czy chciała odejść czy dać Jarosłowi kolejną szansę? Niestety, tego się już nie dowiemy.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com