Jeśli ktoś pokusiłby się o stworzenie rankingu największych wpadek PR-owych znanych nazwisk w polskim show-biznesie, Daniel Martyniuk z pewnością miałby wielkie szanse wygrać ów plebiscyt. Syn Zenka Martyniuka ma bowiem za sobą same gafy. Mężczyzna znany jest z problemów z prawem, awanturnictwa i obrażania innych. Nikogo więc już nie dziwi kolejny wybryk Daniela. Jednak to, co zrobił tym razem jest po prostu ciosem poniżej pasa.

Daniel Martyniuk ostatecznie rozwodzi się z żoną. Ewelina nie zamierza mu pobłażać

Daniel Martyniuk uderza w swoją byłą dziewczynę

Syn króla disco polo co jakiś czas znajduje sobie ofiary swoich docinek. Tym razem padło na Faustynę - byłą dziewczynę celebryty. Jednak sposób, w jaki mężczyzna zapragnął zemścić się na ex jest po prostu obrzydliwy.

Ten l*******g włamał mi się na telefon i skasował filmik. Ciekaw jestem, kto ją opłacił. Dziewczyna aspiruje na panią prokurator. Wcześniej wystawiła mnie do zdjęć.- napisał na InstaStory oznaczając profil dziewczyny

Popularne wiadomości teraz

Danuta Martyniuk ujawniła wiadomości sms od byłej żony swojego syna. "Wiele bólu i cierpienia mi sprawiliście"

Zdjęcie z polskiego szpitala obiegło sieć. Polacy są oburzeni takim widokiem

Zmarła matka Sylvestra Stallone -Jackie Stallone

Polskie gwiazdy, które zmieniły nazwisko, a nawet imię. Mało kto o tym wie

Jednak na tym Daniel nie skończył. Posunął się dużo dalej, a słowa których użył nawet trudno nam zacytować, są tak krzywdzące. Relacje te można zobaczyć poniżej.

Takiej wpadki w polskiej telewizji jeszcze nie było! Reporterka TVP na ustach wszystkich

Chyba nie ma nic gorszego niż publiczne wywlekanie brudów. Nie interesuje nas co ów dziewczyna zrobiła, a czego nie, ale tak okropna publiczna zemsta z podaniem danych tej osoby jest po prostu nie do pomyślenia.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com