Monika Miller jest popularna w Polsce między innymi z tego, że jest wnuszką znanego polityka Leszka Millera. Dziewczyna zajmuj się modelingiem i muzyką. Jest aktywna w mediach społecznościowych, ma swoje konto na Instagram i tam dzieli się zdjęciami swojego niezwykłego wizerunku. Monika całkiem odróżnia się od pozostałych. Na sobie ma mnóstwo tatuaży i kolczykime w niekórych miejscach ciała. 

Edzia z Królowych życia straciła ciążę. Dagmara Kaźmierska uspokaja swoją przyjaciółkę

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Pierwsza rocznica ślubu Karola Strasburgera

Magda Narożna opublikowała zdjęcie w stroją kąpielowym. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać swoje fałdy na brzuchu

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Ostatnio gwiazda podzieliła się swoim kolejnym zdjęciem. Miller znajduje się na wakacjach. Seksownie pozuje w różowym stroju kąpiełowym i okularach przeciwsłonecznych. Na pierwszy rzut oka nic niema takiego niezwykłego na zdjęciu, natomiast jeden z internautów zauważył poważny szczegół. A między innymi to, że biust celebrytki stał znacznie mniejszy. Gwiazda spokojne zdradziła, że zrobila sobie operację na zmniejszenie biustu. 

Dominika Tajner zmieniła swoją fryzurę. Teraz wygląda jak lalka Barbie

O dwa rozmiary

Jak wam sylwetka Moniki Miller?

Maffashion pochwaliła się łóżkiem dla dziecka. Znana polska blogerka Maffashion (Julia Kuczyńska) od niedawna ogłosiła to, że jest w ciąży. W swoich social mediach gwiazda opublikowała czarno-białe zdjęcie, gdzie na parapecie naga pozuje w ciążowym brzuszkiem. Dla większości to stało niewielkim szokiem, przecież blogerka wcześniej nie zdradzała szczegółow swojego prywatnego życia. Wiadomo było tylko to, że znajduje się w związku z Sebastianem Fabijańskim. Wiecej na ten temat czytaj w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com