Joanna Moro otrzymała swoją wielką popularność po tym, jak zagrała w filmie "Anna German. Tajemnica białego anioła". Ten film stał bardzo popularnym nie tylko w Polsce, ale i w Rosji. Przecież Moro grała razem z wybitnymi rosyjskimi aktorami. Obecnie Joanna Moro dużo czasu poświęca swojej rodzinie. Całkiem niedawna aktorka urodziła swoje trzecie dziecko -córkę Ewę.

Edzia z Królowych życia straciła ciążę. Dagmara Kaźmierska uspokaja swoją przyjaciółkę

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Pierwsza rocznica ślubu Karola Strasburgera

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Douglas Nunes zamieścił śmieszne zdjęcie Joanny Krupy bez makijażu. "Najlepsze zdjęcie" piszą internauci

Joanna Moro ma swoje konto na Instagram. Tam ona dzieli się bardziej zdjęciami swojej kochanej córki. Znajduje się obok niej i robi wszystko, czego dziecko pragnie. Ostatnio Joanna trochę przestraszyła swoich internautów. Gwiazda wystawiła zdjęcie, na którym jest cała zalana łzami.

Co mogło się z nią wydarzyć? Przecież w swoim życiu ma wszystko dobrze poukładane. Na szczęście nic poważnego się nie zdarzyło. Joanna Moro po prostu przygotowuje się do pracy w nowej produkcji. G gwiazda zagra razem z Marcinem Rogacewiczem. Swoje zdjęcie podpisała w taki sposób:

Czy te oczy mogą kłamać - chyba nie Czy ja mógłbym serce złamać Chyba nie ...

Marzena Rogalska pochwaliła się zdjęciem z młodości. Wtedy była jeszcze skromną dziennikarką

Na razie nie wiadomo, czy będzie to nowy film czy serial. Ale jesteśmy bardzo ciekawi tego, w jakiej odsłonie zobaczymy kochaną Joannę Moro. 

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com