Dominika Tajner przez 7 lat była żoną znanego gwiazdora i piosenkarza Michała Wiśniewskiego. Para nie miała współnych dzieci, ale Michał wychowywał syna Maksymiliana od pierwszego związku Dominiki. W 2019 roku oni rozwiedli się. Michał Wiśniewski znalazł nową żonę Paulinę, z którą niezadługo powita współnego dziecka, natomiast i Dominika dobrze ułożyła sobie życie. Obok siebie ma nowego partnera, tożsamość którego nie zdradza. Dodatkowo została specjalistką od organizacji eventów i ślubów.

Nienaganna sylwetka Agnieszki Kaczorowskiej

Popularne wiadomości teraz

Danuta Martyniuk ujawniła wiadomości sms od byłej żony swojego syna. "Wiele bólu i cierpienia mi sprawiliście"

Zdjęcie z polskiego szpitala obiegło sieć. Polacy są oburzeni takim widokiem

Ogromna metamorfoza wiejskiej chaty w luksusowy dom. Robi wrażenie

Najnowsze informacje o zimowe prognozie pogody

Dominika Tajner i jej nowa fryzura

Była żona Wiśniewskiego ostatnio postanowiła zaszałeć ze swoim wyglądem. Chodzi właśnie o jej fryzurę. Na swoim Insta Story podzieliła się tym, co ze sobą zrobiła. Pomimo tego, że Dominika od zawsze była blondynką, jeszcze bardziej rozjaśniła swoje włosy. Ponadto jeszcze ich przedłużyła. Teraz jest podobna do lalki Barbie. 

Oto dwa najmniej lubiane znaki zodiaku. Ludzie są do nich źle nastawieni, czy słusznie?

Instagram : Dominika Tajner

Instagram: Dominika Tajner

Jak wam taka metamorfoza Dominiki Tajner?

Tak samo czytaj o tym, jak Jennifer Lopez pochwaliła się dziećmi. Jennifer Lopez i Alex Rodriguez to bez wątpienia jedna z piękniejszych i najbardziej uroczych par w show-biznesie. Spotykają się zaledwie od 2017 roku, ale patrząc na nich wydaje się, jakby byli razem lata. Media plotkują o ślubie tych dwojga już od dawna, jednak sparzona trzema małżeństwami J.Lo póki co nie ogłasza kolejnego ślubu. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com