Marzena Rogalska jest znana polska dziennikarka. Właśnie z 1997 roku rozpoczęła swoją karierę. Zaczęła pracę w RMF. fm, tam prowadziła takie audycję jak: Na językachWeekend bez granicHalo, to ja i Świąteczne Marzenie. Później pracowała w Radio Kolor i Radio Złote Przeboje. Pracowała tak samo i w telewizji: w 1995 roku zaczęła swoją pracę w krakowskim oddziałe Telewizji Polskiej. Wiosną 2015 prowadziła w TVP2 program Przygarnij mnie, a wiosną 2016 – cykl Domy przyszłości. W 2019 została gospodynią programu To był rok! w TVP1.

Problemy zdrowotne Krzysztofa Kowalewskiego

Popularne wiadomości teraz

Magda Narożna pochwaliła się efektem nowej fryzury. Ma teraz długie i kolorowe włosy

Zdjęcie z polskiego szpitala obiegło sieć. Polacy są oburzeni takim widokiem

Polskie gwiazdy, które zmieniły nazwisko, a nawet imię. Mało kto o tym wie

Jakie są najpotężniejsze znaki zodiaku: są tylko cztery

Marzena Rogalska jest bardzo aktywna w swoich social mediach. Dziennikarka często publikuje zdjęcia oraz nagrania ze swojej kochanej pracy. Ostatnio opublikowała zdjęcie sprzed lat. Na nim młodziutka, skromna Marzena pozuje razem z kolegą. Wtedy tylko zaczynała swoją karierę.

View this post on Instagram

Wczoraj wieczorem to zdjęcie pojawiło się w sieci...znalazł je i wrzucił mój kolega z dawnych krakowskich lat, kiedyśmy oboje pracowali w tamtejszych stacjach radiowych. Danielu, dziękuję, nie jestem w stanie opisać wzruszenia, które mnie trzyma i do tej pory puścić nie może❤️❤️❤️ I masz rację, tak, to były bardzo kulturalne czasy... Po najstarszym wspaniałym Kinie Wanda nie ma już śladu, jest za to spożywczak, obiecałam sobie, że choćbym przymierała głodem i byłby to jedyny dostępny sklep, nie wejdę... To mój osobisty bunt po tym jak nie zdołano uratować kina i serce mi pękło... Boję się myśleć, że podobny los czeka najstarsze kino w Warszawie czyli Atlantic... A wracając do zdjęcia - jesteśmy właśnie w kinie Wanda, po co, na co, który to rok?... Opis @mrdanielkossak znajdziecie obok na screenie z jego postu. Dodam jeszcze, że rozpoznałam na sobie kurteczkę wygrzebaną w lumpeksie a Daniel elegancko prezentuje się w deczko za dużej marynarce taty, no i uśmiech mam jeszcze bez ingerencji ortodonty 😁 Ale wiecie co, patrzę na nas i uważam, że jesteśmy cudni! I jestem dumna, że ten facet obok to teraz mój kolega z BBC NEWS - taka to historia!💪🔥❤️ . . . #archiwum #archiwumżycia #kraków #kinowanda #krystynajanda #reporterzy #danielkossak #marzenarogalska #piękniimłodzi #dziękuję

A post shared by Marzena Rogalska (@marzena_rogalska) on

Wczoraj wieczorem to zdjęcie pojawiło się w sieci...znalazł je i wrzucił mój kolega z dawnych krakowskich lat, kiedyśmy oboje pracowali w tamtejszych stacjach radiowych. Danielu, dziękuję, nie jestem w stanie opisać wzruszenia, które mnie trzyma i do tej pory puścić nie może -zaczęła Marzena Rogalska.

Oto dwa najmniej lubiane znaki zodiaku. Ludzie są do nich źle nastawieni, czy słusznie?

Prezenterka także powiedziała o swojej modzie z tych czasów:

Dodam jeszcze, że rozpoznałam na sobie kurteczkę wygrzebaną w lumpeksie a Daniel elegancko prezentuje się w deczko za dużej marynarce taty, no i uśmiech mam jeszcze bez ingerencji ortodonty 😁 Ale wiecie co, patrzę na nas i uważam, że jesteśmy cudni! I jestem dumna, że ten facet obok to teraz mój kolega z BBC NEWS - taka to historia!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com