Jennifer Lopez i Alex Rodriguez to bez wątpienia jedna z piękniejszych i najbardziej uroczych par w show-biznesie. Spotykają się zaledwie od 2017 roku, ale patrząc na nich wydaje się, jakby byli razem lata.

Media plotkują o ślubie tych dwojga już od dawna, jednak sparzona trzema małżeństwami J.Lo póki co nie ogłasza kolejnego ślubu.

Mówią o niej „najpiękniejsza babcia na świecie”. Mężczyźni szaleją na jej widok

Patchworkowa rodzina Jennifer Lopez

Jennifer i Alex nie tylko oboje się świetnie dogadują, ale także ich dzieci się ze sobą szybko zaprzyjaźniły. Partner J.Lo jest ojcem 15-letniej Natashy i 12-letniej Elly, a piosenkarka wychowuje bliźnięta: Emmę i Maxa. Razem tworzą patchworkową rodzinę, którą chętnie chwalą się w swoich social mediach.

Popularne wiadomości teraz

Pierwsza rocznica ślubu Karola Strasburgera

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Tak było i tym razem, gdy para postanowiła zrobić sobie sesję zdjęciową z dziećmi na tle drzewa, gdzie ich pociechy wdrapały się na gałęzie, a oni pozowali przy pniu. Całość wyszła bardzo kreatywnie i pięknie.

Jennifer Lopez pokazała siostry. Cała trójka jest oszałamiająco piękna

Nie sposób też nie zauważyć, że córka Jennifer - Emma, jest do swojej mamy bardzo podobna. To mała kopia J.Lo! Dziewczynka odziedziczyła po mamie także talent wokalny. Kilka razy nawet już z nią wystąpiła. Rośnie nam kolejna gwiazda!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com