Polska modelka Joanna Krupa od niedawna po raz pierwszy stała mamą. Na świat urodziła się jej kochana córka Asha Leigh. Dziewczynka stała prawdziwym szczęściem Krupy i jej męża Douglasa Nunes. Joanna bardzo często publikuje zdjęcia swojego wielkiego skarba. Gwiazda dzieli się wszystkim co się da. 

Joanna Koroniewska odpowiada hejterom. Wrzuciła zdjęcie, na którym są ledwo widoczne pośladki

Nic dziwnego, że Asha Leigh jest bardzo podobna do swojej matki. Zdjęcia, którymi się dzieli Joanna bardzo przypominają sama Joannę w dzieciństwie. Ostatnie zdjęcie, które widzimy w mediach społecznościowych modelki dobrze nam pokazuje, że Asia jest identyczna do swojej matki.

Jak wyglądał Mickey Rourke przed operacją plastyczną?

Jakiś czas temu Krupa dzieliła się swoim zdjęciem sprzed lat, gdzie była jeszcze małym dzieckiem. Pod najnowszym zdjęciu modelki możemy zobaczyć mnóstwo komentarzy od internautów, które porównują dziewczynkę do jej mamy.

No cała mama! Piękną ma pani córeczkę

Jaki śliczny, mały klon mamusi. Pięknie wyglądacie

Z daleka widać, że to twoja córeczka. Wyglądacie identycznie

View this post on Instagram

Happy Fathera Day tato ! Kocham cie @zibbykrupa

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Tak samo czytaj o tym, jak córezka Joanny Krupy bawi się ze swoją najlepszą przyjaciółką. Polska modelka Joanna Krupa, która na stałe mieszka w Stanach Zjednaczonych, od niedawna stała po raz pierwszy mamą. Ze swoim mężem Douglasem Nunes powitała na świecie dziewczynkę Ashę Leigh. Teraz w swoich social mediach modelka często dzieli się zdjęciami swojej słodkiej sukiereczki. O tym szczegółowo czytaj tutaj.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com