Magda Mołek jest znaną polską dziennikarką. W 2004 roku została dziennikarką i prezenterką telewizji TVN. W latach 2005-2019 prowadziła poranny program Dzien Dobry TVN. Z 2006-2020 pracowała w TVN Style. Razem z Jolantą Kwaśniewską współprowadziła program Lekcja stylu, a z Dorotą Wellman magazyn Miasto kobiet. W 2009 została gospodynią programu W roli głównej. 

View this post on Instagram

Już jest❗️#MolekKsiazkowy na moim YouTube’owym kanale #WMOIMSTYLU. Ten cykl spotkań z autorkami/autorami i książkami rozpoczynam rozmową z Kubą Małeckim @jakmalecki - pisarzem, tłumaczem literatury angielskiej, autorem 10 powieści, nominowanym za „Ślady” do Nagrody Literackiej NIKE. Jego dwie powieści „Nikt nie idzie” oraz „Horyzont” wylądowały kiedyś na moim biurku, bo przysłał mi je jego wydawca @wydawnictwosqn. I tak sobie poleżały tydzień, potem dwa. Nie znałam tego autora, no i niezbyt podobały mi się okładki 🙈Ale... Po pierwsze: nigdy nie osądzaj książki po okładce 📚A po drugie: nie ma przypadków 😉 Otworzyłam „Nikt nie idzie” i się zaczęło. Czytałam do rana. A potem był „Horyzont”, „Rdza”, „Dygot”. Zdumiało mnie wiele rzeczy: dojrzałość, wyczucie, wrażliwość, sposób w jaki Kuba opowiada te historie, w ogóle same historie! (Luz, mogłabym tak długo 😂) Ale nie chcę Wam odbierać przyjemności z czytania jego książek. W MolkuKsiążkowym rozmawiamy m. in. o .... Nie! Koniec! Chodźcie na YouTube’a - link w BIO Bierzcie i cieszcie się jak ja 🎈#youtube #książki #books

A post shared by Magda Mołek (@magda_molek) on

Mówią o niej „najpiękniejsza babcia na świecie”. Mężczyźni szaleją na jej widok

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Bardzo dramatyczne! 10 zdjęć bezdomnych zwierzaków, które znalazły kochających właścicieli

Magda Mołek odeszła z TVN

Polska dziennikarka w swoich social mediach opublikowała wpis, na którym poinformowała każdego o tym, że odchodi z telewizji, w której pracowała całe 16 lat.

We wrześniu 2004 roku zaczęłam pracować w TVN. Minęło 16 lat i właśnie nasze drogi się rozeszły. Dziękuję Wszystkim, których tam spotkałam i od których mogłam się uczyć. Dziękuję Widzom za życzliwość i wspólne radości ❤️ Dziennikarką będę zawsze, bo to bardziej charakter niż zawód i teraz czuję, że idę swoją drogą ☀️ Was nieustająco zapraszam na mój kanał na YouTubie -napisała Mołek na swoim Instagram.

Borys Szyc świętuje 42 urodziny

Oczywiście życzymy wielkiego powodzenia dla dziennikarki wjej nowym projekcie. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, że Ula Chincz jest w ciąży! Ula Chincz jest znaną polską dziennikarką. Swoją karierę zaczęła w redakcji "Pytanie na śniadanie". Później dołączyła się do "Dzień Dobry TVN". Współpracowała między innymi z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem. Dodatkowo Ula jest bardzo aktywną i w internecie. Prowadzi swój popularny blog "Ula Pedantula". O tym szczegółowo mozesz przeczytać w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com