Ania i Robert Lewandowskie są bardzo znani w całej Polsce. Ona fitness trenerka, on -profesjonalny piłkarz. Razem wychowują dwóch córek Laurę i Klarę. Obecnie para znajduje się na urlopie we Włoszech. Para zasłużyła na ten odpoczynek, dlatego, że od niedawna Robert Lewandowski spełnił największe marzenie dzieciństwa. Polski piłkarz stał królem strzelców.

Takiej wpadki w polskiej telewizji jeszcze nie było! Reporterka TVP na ustach wszystkich

Popularne wiadomości teraz

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Jak aktorka Marta Lipińska wyglądała w młodości? Jej uroda była wręcz oszałamiająca

Douglas Nunes zamieścił śmieszne zdjęcie Joanny Krupy bez makijażu. "Najlepsze zdjęcie" piszą internauci

Aneta Zając pochwaliła się zdjęciem z synami. "Szanuje ich prawo do prywatności"

Jak i każde gwiazdy show-biznesu Lewandowscy mają być bardziej czujne, nawet na własnym urlopie. Paparazzi portalu Plotek złapali parę w momencie, gdy ci kąpali się w morzu. Ania i Robert razem stoją w wodzie i uważnie obserwują swoją córkę Klarę. Dziewczynka uczy się pływać w wodzie. Robert ma na sobie różowe kąpielówki, Ania stoi w niebieskim bikini, na włosach ma przepiękny wianek.

Ania i Robert Lewandowskie (Zdjęcie Plotek.pl)

Joanna Koroniewska odpowiada hejterom. Wrzuciła zdjęcie, na którym są ledwo widoczne pośladki

Na zdjęciu dobrze widać, jak wygląda ciało trenerki po porodzie drugiego dziecka. Pomimo tego, że Ania ciągle dzieli się swoimi treningami w social mediach, jednak jeszcze nie do końca wróciła się do swojej byłej formy. Ale cóż na wszystko potrzebujemy czasu. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Anna Lewandowska próbuje udowodnić fanom, że nie ma idealnej figury. Anna Lewandowska, czyli jedna z najbardziej szanowanych trenerek fitness w Polsce zaliczyła niedawno potężną gafę. Influencerka chciała bowiem pokazać swój dystans do siebie i do tego, że wiele osób krytykuje ją zarówno za to, że jest zbyt szczupła, czy też niewystarczająco szczupła. Jednak sposób w jaki to zrobiła był zdecydowanie nieudany, bowiem Ania wrzuciła z tej okazji swoje nagranie w stroju grubszej dziewczyny, która tańczy do Beyonce.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com