Jakub Napierała otrzymał swoją popularność dzięki uczestnictwu w programie "Rolnik szuka żony". Poznał Anię, którą zaprosił do swojego gospodarstwa. Widzowie natychmiast zauważyli, że między nimi pojawiła się jakaś iskra. Dlatego, kiedy program dobiegł finału, Kuba i Ania ogłosiły, że są razem. Większość myślała, że to naprawdę para od pana Boga, ale niestety w tej historii nie było szczęśliwego końca. Po jakimś czasie Jakub i Ania się rozstali. O zerwaniu pierwsza poinformowała sama Ania:

Z uwagi na szacunek dla ludzi, którzy nam bardzo kibicowali i trzymali kciuki za naszą miłość, czuję się zobowiązana do wyjaśnienia, dlaczego od jakiegoś czasu nie zamieszczam zdjęć z Kubą. Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest, dlatego też wolałam milczeć, ale niestety po programie okazało się, że każdy z nas inaczej rozumie słowo 'rodzina', a że każdy doskonale wie czego chce i szuka, to nasze drogi się rozeszły

Popularne wiadomości teraz

Kinga Duda pracuje u ojca. Wiadomo, ile zarabia

Mężczyzna udawał, że nie żyje. To jak, zareagował na to jego kot trzeba zobaczyć

Jak aktorka Marta Lipińska wyglądała w młodości? Jej uroda była wręcz oszałamiająca

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Sara Boruc drży o swoje zdrowie!

Jakub z "Rolnik szuka żony" znalazł nową miłość

Jakub Napierała jest aktywny w swoich social mediach. Ma własne konto na Instagram. Od niedawna uczestnik 6. edycji programu opublikował romantyczne zdjęcia, z których dowiedzialiśmy się, że Kuba jest mocno zakochany. Między innymi widzimy na pierwszym zdjęciu dwa kubki, których gwiazdor oznaczył w postaci serduszek. Na drugim zdjęciu widzimy palające świece. Jedna z internautek napisała:

Miłość czuję miłość 

Ula Chincz jest w ciąży! Dziennikarka podzieliła się zdjęciem z okragłym brzuszkiem

Kuba napisał swoją odpowiedź:

I nareszcie tą prawdziwą

View this post on Instagram

❤❤

A post shared by Jakub Napierała (@jaqbn) on

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com