Anna Mucha umie zaskoczyć swoją publiczność. Aktorka bardzo często dzieli się swoimi seksownymi zdjęciami w swoich social mediach. Możemy zobaczyć jej ogolone pośladki, biust. Gwiazda wcale się nie wstydzi pokazywać swoją naturalną piękność. Na ten raz Mucha znowu zaskoczyła, między innymi dowiedzieliśmy, że jej były narzeczony Marcel Sora i obecny partner Kuba Wons będą pracować razem w jednym projekcie. 

View this post on Instagram

Let’s dance 💋

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Dagmara Kaźmierska wyznała smutną prawdę na temat swojego zdrowia. Jest gorzej niż się wydawało

Popularne wiadomości teraz

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Magda Narożna opublikowała zdjęcie w stroją kąpielowym. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać swoje fałdy na brzuchu

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Bardzo dramatyczne! 10 zdjęć bezdomnych zwierzaków, które znalazły kochających właścicieli

W najnowszej sztuce "Przygoda z ogrodnikiem" mężczyźni będę spełniać każdy swoją rolę. Jakub Wons został reżyserem sztuki, natomiast Marcel Sora scenografem. Anna Mucha powiedziała jak dogadują się mężczyźni.

Lubię pracować z najlepszymi ludźmi w swojej dziedzinie. I Kuba, i Marcello spełniają te warunki. Poza tym wszystko zostaje w rodzinie -zdradziła aktorka w rozmowie z Party.pl.

Sara Boruc drży o swoje zdrowie!

Później jeszcze dodała:

Bez problemu! Marcello ma talent do aranżacji wnętrz i udało mu się, z włoskim smakiem, oddać klimat luksusowej willi głównych bohaterów

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Anna Mucha pozuje topless. Anna Mucha jest jedną ze znanych polskich aktorek. Swoją popularność zdobyła dzięki serialu "M jak miłość". Miała związek z wybitnym polskim dziennikarzem Kubą Wojewódzkim. Po czterech latach związku, para się rozstała. Z Marcelem Sorą gwiazda ma dwóch dzieci, Stefanię i Teodora. Z ojcem dzieci, aktorka rozstała się jakiś czas temu. Teraz obok siebie ma nowego partnera, aktora Kubę Wonsa. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com