Małgorzata Rozenek - Majdan, czyli świeżo upieczona mama Henryczka i gwiazda telewizyjna stacji TVN nie schodzi z języków. Celebrytka chętnie udziela wywiadów na temat macierzyństwa czy swoich nowych licznych projektów. 

Prowadząca "Projekt Lady" jest także bardzo aktywna na Instagramie, gdzie ostatnio pokazała fanom back-stage z przygotowań do jej sesji zdjęciowej. 

Nowa „Królowa Życia” brała udział w „Kuchennych Rewolucjach”. Sporo się zmieniła od tego czasu

Followersi Gosi mogli w relacji zobaczyć między innymi jak odciąga pokarm, ale też jej makijaż, który z pewnością - wielu przestraszył.

Popularne wiadomości teraz

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Douglas Nunes zamieścił śmieszne zdjęcie Joanny Krupy bez makijażu. "Najlepsze zdjęcie" piszą internauci

Aneta Zając pochwaliła się zdjęciem z synami. "Szanuje ich prawo do prywatności"

Dramatyczne sceny na koncercie Zenka Martyniuka. Ta sytuacja mogła skończyć się fatalnie

Jednak wróciłyśmy z Beatą do tego look’u. Doszłyśmy do wniosku, że lekki, subtelny make-up zawsze dobrze robi o poranku… - skomentowała swój wizerunek Gosia

fot. screen Instagram @m_rozenek

Oczywiście ten efekt ogromnych ust, obskurnego makijażu czy kolczyka w nosie to tylko instagramowy filtr. Jednak trzeba przyznać, że z takim wyglądem Gosia idealnie wpisałaby się w wizerunek uczestniczek swojego programu "Projekt Lady".

View this post on Instagram

Cóż to był za wieczór... magia... bajka... Wczoraj odbył się finał piątej edycji @projekt.lady.tvn wyjątkowy sezon, w którym moje prywatne szczęście mieszało się z światowym strachem. To wszystko sprawiło, że to był wyjątkowy czas. Dziewczyny - wyjątkowe, zadania szczególne, refleksja o wiele głębsza. Będzie mi brakować całej ekipy @goldenmediapolska z którą od lat tworzymy pracową rodzinę 😁 wspaniali @bartoszlabecki @gregthepiek i reszta ekipy myśli przede wszystkim o dziewczynach, o ich potrzebach, o ich dobru i właśnie dlatego są obdarzani zaufaniem które procentuje na ekranie. Wszyscy mamy poczucie uczestnictwa w czymś szczególnym. Niezwykłe @tatiana_empe @irenakaminskaradomska potrafią stworzyć atmosferę w której każdy daje z siebie wszystko, by zasłużyć na ich aprobatę, bo stały się dla nas niekwestionowanymi autorytetami. To będzie piękny sezon, bo dziewczęta które go tworzą są piękne nie tylko zewnętrznie, ale mają piękne serca ❤️

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com