Beata Kozidrak jest znaną polską wokalistką, która znajduje się na scenie od 1978 roku. Wraz z Andrzejem Pietrasem, Jarosławem Kozidrakiem i Markiem Winiarskim założyła zespół Bajm. W tym czasie bardzo szybko otrzymali sypmatię wśród ludzi. Beata Kozidrak do dzisiaj jest ulubianą przez większość. Była żoną Andrzeja Pietrasa, współtwórcy i menedżera grupy Bajm. Mają dwie córki: Katarzynę Pietras i Agatę Pietras. Od niedawna pisaliśmy o tym, jak Beata Kozidrak znajduje się w żałobie. Nie stało mamy Beaty Kozidrak. O tym szczegółowo czytaj tutaj.

Natalia Siwiec organizowała bajeczne urodziny dla swojej córki. Każde dziecko o takim marzy

Popularne wiadomości teraz

Potwierdzają się smutne wieści z zagranicy. Będzie drugi lockdown

Kiepskie informacje dla zbieraczy grzybów

Jak aktorka Marta Lipińska wyglądała w młodości? Jej uroda była wręcz oszałamiająca

Douglas Nunes zamieścił śmieszne zdjęcie Joanny Krupy bez makijażu. "Najlepsze zdjęcie" piszą internauci

Beata Kozidrak walczy z ciężką chorobą

Wokalistka cały swój czas poświęca kochanej pracy. Pracuje od rana do wiezoru, ale między tym znajduje się pod nadzorem lekarzy. Sprawa w tym, że Beata Kozidrak ma nadciśnienie tętnicze. Na tą chorobę choruje większość ludzi. Każdy, kto ma coś podobnego, musi ciągle znajdować się pod nadzorem lekarzy. Choroba może przyczynić się także do przerostu lewej komory serca z jego następową niewydolnością, powstania daru mózgu, a także pogorszenia wzroku i czynności nerek.

Jakoś w rozmowie z portlem Plejada, Kozidrak zdradziła, że ma takie chorowanie:

Jestem nadciśnieniowcem, muszę brać leki, co jakiś czas pojawiać się u lekarza. Dwa razy trafiłam ostatnio do szpitala

Magda Narożna na wakacjach z partnerem. Internauci piszą: "Jesteś w ciąży?"

Wokalistka codziennie przyjmuje potrzebujące leki. Gwiazda nie rezygnuje ze swojej pracy. Beata gra na koncertach i zawsze myśli o swoich fanów. Na swoich występach stara się zawsze wyglądać pozytywnie i błyskawicznie, nie zwracając uwagę na swoje problemy w zdrowiu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com