Anna Mucha jest jedną ze znanych polskich aktorek. Swoją popularność zdobyła dzięki serialu "M jak miłość". Miała związek z wybitnym polskim dziennikarzem Kubą Wojewódzkim. Po czterech latach związku, para się rozstała. Z Marcelem Sorą gwiazda ma dwóch dzieci, Stefanię i Teodora. Z ojcem dzieci, aktorka rozstała się jakiś czas temu. Teraz obok siebie ma nowego partnera, aktora Kubę Wonsa. 

Natalia Siwiec organizowała bajeczne urodziny dla swojej córki. Każde dziecko o takim marzy

Popularne wiadomości teraz

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Najgorsze pary według znaku zodiaku

Anna Mucha prowadzi swoje konto na Instagram. Tam ona często pokazuje swoje prowakacyjne zdjęcia. W swoje 40 lat Mucha nie wstydzi się pokazywać ogolone kawałki swojego ciała. Nie raz publikowała zdjęcia, gdzie zasłaniała pierś rękami oraz dzieliła się zdjęciami ogolonych nóżek. Na ten raz Mucha znowu podzieliła się seksownym zdjęciem. Na nim pozuje w basenie i pije koktejl. Swój biust zasłoniła grafikami.

Chciałam się tylko pochwalić jakie pyszne tiramisu jadłam. No to jadłam -napisała Anna Mucha na swoim Instagram.

Daniel Martyniuk ostatecznie rozwodzi się z żoną. Ewelina nie zamierza mu pobłażać

Pod postem pojawiło się sporo koemntarzy od internautów:

Kaczuszki tutaj są zbędne

Zabieraj te kaczki

Usuńmy te kaczuszki

Piękne widoki

Ogień, zjawiskowa kobieta

Uuuuu, pobudza zmysły ta fotka

Jak wam nowe zdjęcie Anny Muchy?

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Anna Lewandowska próbuje udowodnić fanom, że nie ma idealnej figury. Anna Lewandowska, czyli jedna z najbardziej szanowanych trenerek fitness w Polsce zaliczyła niedawno potężną gafę. Influencerka chciała bowiem pokazać swój dystans do siebie i do tego, że wiele osób krytykuje ją zarówno za to, że jest zbyt szczupła, czy też niewystarczająco szczupła. Jednak sposób w jaki to zrobiła był zdecydowanie nieudany, bowiem Ania wrzuciła z tej okazji swoje nagranie w stroju grubszej dziewczyny, która tańczy do Beyonce. O tym szczegółowo czytaj w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com