Polska modelka Joanna Krupa, która na stałe mieszka w Stanach Zjednaczonych, od niedawna stała po raz pierwszy mamą. Ze swoim mężem Douglasem Nunes powitała na świecie dziewczynkę Ashę Leigh. Teraz w swoich social mediach modelka często dzieli się zdjęciami swojej słodkiej sukiereczki. 

Skrzynecka nie wytrzymała i po występie Gosi Andrzejewicz pokazała „figę z makiem”. Padły odważne słowa

Popularne wiadomości teraz

Potwierdzają się smutne wieści z zagranicy. Będzie drugi lockdown

Jak aktorka Marta Lipińska wyglądała w młodości? Jej uroda była wręcz oszałamiająca

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Douglas Nunes zamieścił śmieszne zdjęcie Joanny Krupy bez makijażu. "Najlepsze zdjęcie" piszą internauci

Całkiem niedawna Joanna Krupa wróciła się z Polski, gdzie nagrywała nowe odcinki programu Top Model. Teraz gwiazda znajduje się w Los Angeles. Ostatnio Joanna Krupa podzielila się kolejnym zdjęciem swojej kochanej córki Ashy Leigh. Na nim dziewczynka pozuje ze swoim najlepszym przyjacielem...psem. 

Asha z najlepszą przyjaciółką -napisała Joanna Krupa.

View this post on Instagram

Asha s Bff @winstonrising

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Dagmara Kaźmierska wyznała smutną prawdę na temat swojego zdrowia. Jest gorzej niż się wydawało

Każdy, kto już od długiego czasu zna Joannę Krupę, wie o tym, że celebrytka jest wielkim wielbicielem zwierząt i aktywnie walczy o ich prawa. Często możemy zauważyć jak Joanna spędza czas ze swoimi czworonogimi przyjaciółmi. Zaszczepia w córce także szacunek do zwierząt.

Anna Lewandowska próbuje udowodnić fanom, że nie ma idealnej figury. Anna Lewandowska, czyli jedna z najbardziej szanowanych trenerek fitness w Polsce zaliczyła niedawno potężną gafę. Influencerka chciała bowiem pokazać swój dystans do siebie i do tego, że wiele osób krytykuje ją zarówno za to, że jest zbyt szczupła, czy też niewystarczająco szczupła. Jednak sposób w jaki to zrobiła był zdecydowanie nieudany, bowiem Ania wrzuciła z tej okazji swoje nagranie w stroju grubszej dziewczyny, która tańczy do Beyonce.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com