Super Express podaje, że kontrowersyjny celebryta Daniel Martyniuk, który znany jest z problemów z prawem, awanturnictwa i obrażania innych jest w trakcie rozwodu ze swoją żoną Eweliną, z którą ma córkę Laurę. Ponoć mężczyzna kompletnie nie interesuje się swoją córeczką.

Cały ciężar wychowania Laury spoczywa na Ewelinie i jej rodzicach. Daniel, pomimo zapewnień swojego ojca, nie interesuje się małą. Nie odwiedza ich — mówi dziennikowi osoba z otoczenia Martyniuków.

zdjęcie przedstawiające jeszcze szczęśliwą rodzinę Martyniuków

Daniel Martyniuk podpadł gwieździe TVN-u. Usłyszał o sobie gorzkie słowa

Popularne wiadomości teraz

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Magda Narożna opublikowała zdjęcie w stroją kąpielowym. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać swoje fałdy na brzuchu

Magda Narożna po raz pierwszy mówi o ślubie. Zdradziła, jaką będzie jej suknia

Co więcej, plotki głoszą, że żona Daniela wnioskuje o rozwód z orzeczeniem winy męża i domaga się alimentów, a jeśli ten odmówi - Ewelina będzie chciała pozbawić go praw rodzicielskich oraz postara się o zakaz zbliżania do Laury.

O orzeczeniu rozwodu na pierwszej rozprawie nie ma mowy. Małżonkowie nie są dogadani. Jedyną możliwością jest to, że Daniel przyjdzie i powie, że bierze na siebie winę za rozpad małżeństwa. Na to jednak chyba nie ma co liczyć — zdradza tabloidowi znajomy rodziny.

Szykuje się więc potężna walka sądowa. Mamy nadzieję, że sprawa potoczy się tak, by mała Laura najlepiej na tym skorzystała.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com