Są osoby, które usilnie próbują zaistnieć w mediach i zrobią wszystko, by zyskać popularność. Sylwia Peretti, nowa uczestniczka "Królowych życia" także ma za sobą występ w telewizji - całkiem głośny i zauważalny. Kobieta wraz z dawnym mężem zgłosili się bowiem do "Kuchennych Rewolucji" w 2011 roku. Ich Karczma u Jędzy położona na obrzeżach Krakowa potrzebowała zmian. Kto więc, jak nie Magda Gessler mogła pomóc zagubionemu małżeństwu?

Poznaliśmy ją dzięki roli Uli w „M jak miłość”. Jak dziś wygląda 25-letnia Iga Krefft?

Gessler robiła co mogła, by z obskurnej restauracji pełnej konfliktów wśród personelu powstało miejsce godne polecenia. Niestety, Sylwia i jej ówczesny partner nie skorzystali z rad profesjonalistki. Skutek tego był taki, że Magda Gessler postanowiła się nie podpisywać pod tą rewolucją.

Nowy mąż, nowe życie?

Sylwia Peretti jednak nie jest dziś bankrutką, jak można było się tego spodziewać po fiasku restauracji. Kobieta wyszła ponownie za mąż i tym razem z partnerem mają firmę zajmującą się rozbrajaniem niewybuchów. 

Patrząc na to, jak aspirująca celebrytka zmieniła się od czasu "Kuchennych Rewolucji" można sądzić, że w ówczesnemu małżeństwu Sylwii bardzo się powodzi. W końcu liczne zmiany w wyglądzie kobiety musiały sporo kosztować.

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska odsłoniła twarz Klary. Według internautów to wykapany Robert

Anna Lewandowska wyśmiana przez internautów. Poszło o buty

Nie najlepsza pogoda dla grzybiarzy! Śnieg już niedługo

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Zdjęcia gwiazd z dzieciństwa. Czy uda Ci się je rozpoznać?

Sylwia kiedyś i dziś

Co zmieniło się w wizerunku Sylwii? Na pierwszy rzut oka widać, że uczestniczka "Królowych życia" ma zdecydowanie bujniejsze włosy, wydatniejsze usta czy większy biust. Nie trudno też zauważyć wydatniejszych kości policzkowych kobiety czy tatuaży.

Jak uważacie, w którym wydaniu Sylwia według Was wyglądała lepiej?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com