Jej majątek szacuje się na 2,7 miliarda dolarów – jest to rekord wśród kobiet w show-biznesie. Ponadto, Oprah jest pierwszą i jedyną czarnoskórą miliarderką.

1.

Z jakiegoś powodu w głębi duszy zawsze wiedziałam, że kiedyś mi się uda osiągnąć sukces. Uważam, że wszyscy musimy nauczyć się myśleć szerzej. Stwórca przeznaczył każdego z nas do misji, która wykracza daleko poza granice naszej wyobraźni. Sens życia polega właśnie na tym, aby stać się osoba, którą tak naprawdę powinieneś być.

2.

Kiedy jesteś skupiony na czymś dobrym oraz pozytywnym, wychodzi ci to jeszcze lepiej. Nowe możliwości, relacje, a nawet pieniądze pojawiły się w moim życiu akurat wtedy, gdy nauczyłam się być wdzięczna za to, co działo się w moim życiu.

3.

Przez długi czas żyłam bardzo skromnie, więc bezmyślne wydawanie zarobionych pieniędzy jest mi absolutnie obce i nie do przyjęcia. Jedna z najważniejszych rzeczy, której się nauczyłam w życiu, jest taka: tylko ja jestem odpowiedzialna za swój biznes. Dlatego właśnie każdy czek podpisuję samodzielnie. Mimo tego, że to zawsze jest bardzo męczące.

Popularne wiadomości teraz

Danuta Martyniuk ujawniła wiadomości sms od byłej żony swojego syna. "Wiele bólu i cierpienia mi sprawiliście"

Polskie gwiazdy, które zmieniły nazwisko, a nawet imię. Mało kto o tym wie

Jakie są najpotężniejsze znaki zodiaku: są tylko cztery

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

4.

Przeznaczeniem każdego człowieka jest nieustanny samorozwój, który pozwoli w pełni stać się tym, kim powinieneś być. Waszym celem jest rozwój do tego poziomu, aby mieć możliwość pomagać innym ludziom, wiec wszystko zależy tylko od tego, w jakim stopniu wykorzystujesz swój potencjał.

5.

Żadne wydarzenie w życiu nie jest porażką, chyba że sam tak uważasz. Nie zniechęcaj się, jeśli ci się cos nie udało i pamiętaj – każdy nowy dzień to okazja, by spróbować zrobić to ponownie. Zrób jakąś “nieosiągalną” dla cię rzecz. Nie uda ci się. Spróbuj ponownie. Za drugim razem na pewno poradzisz sobie lepiej. Wtedy spróbuj jeszcze raz! Przecież dziecko nie odmawia nauki chodzenia po dwudziestej próbie! Nie mówi: „Myślę, że chodzenie nie dla mnie!”.

6.

Głównym sekretem sukcesu jest to, że nie istnieje żadnego sekretu! Po prostu musisz ciężko pracować! Niezależnie od zamierzonego celu, na pewno potrafisz go osiągnąć, jeśli będziesz gotowy ciężko pracować.

7.

Ucz się od najlepszych. Znajdź mentorów i trenerów, którzy pomogą Ci odkryć twoje najlepsze cechy i zacząć z nich korzystać. Dziś jestem otoczona znawcami zdrowia, duchowości, stylu, relacji, domu, biznesu… Nie koniecznie trzeba otaczać się celebrytami – można się uczyć od ludzi z przeszłości, od bohaterów książek. “Stań na ramionach olbrzymów” zamiast zaczynać wszystko od zera.