Ostatnio w życiu Oli Kowalskiej było nie zbyt spokojnie. Dziewczynka zachorowała na andenowirusa. Wtedy jej matka miała najstraszniejszy moment w swoim życiu. Piosenkarka zdradziła, że kiedy dowiedziała się o stanie swojej córki, jej świat się zawalił:

Dostałam telefon, że Olę zabierają do innego specjalistycznego szpitala, że jej stan jest krytyczny, że to jest jej ostatnia szansa… Jestem na wiele rzeczy wytrzymała, ale w tamtej chwili zawalił mi się świat. Po prostu masakra. Masakra… Niewiele pamiętam z tamtego czasu. To było cierpienie, którego nikomu nie życzę. Niewyobrażalny stres -mówiła Kasia Kowalska z rozmowie z mediami. 

Popularne wiadomości teraz

Pierwsza rocznica ślubu Karola Strasburgera

Potwierdzają się smutne wieści z zagranicy. Będzie drugi lockdown

Mężczyzna udawał, że nie żyje. To jak, zareagował na to jego kot trzeba zobaczyć

Aneta Zając pochwaliła się zdjęciem z synami. "Szanuje ich prawo do prywatności"

Cezary Pazura opublikował swoje zdjęcie sprzed lat. 20 lat minęło od tego czasu

Na szczęście Ola Kowalska pokonała tę chorobę. Teraz dziewczynka czuje siebie znaczniej lepiej. Chociaż po chorobie pojawiło się kilka nieprzyjemnych momentów, między innymi Ola musiała ściąć swoje długie, czarne włosy. Teraz ma krótkie strzyżenie, które tak samo jej bardzo pasuje. Dziewczynka ma swoje konto na Instagram. Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Ola Kowalska pozowała naga w wannie. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule.

Na ten raz córka Kasi Kowalskiej znowu zaskoczyła. Między innymi nastolatka zamieściła zdjęcie, gdzie pozuje w czarnej sukience z czarną torebką i złotym naszyjnikiem. Natomiast uwagę przyciąga czarna blizna na szyi. 

Noszenie czerni powoduje, że osobowości tych trolli są naprawdę martwe -napisała Ola Kowalska.

Oliwia Bieniuk pozuje w nowej fryzurze. Grzywka bardzo do niej pasuje

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów:

  • Przysięgam, że ja w takich włosach wyglądałabym jak ziemniak. Tobie w każdej fryzurze i każdym ciuchu ładnie, niesamowita uroda.
  • I to jest potwierdzenie tego, ze jeśli ktoś jest piękny to dobrze wygląda w każdej fryzurze.
  • Super wyglądasz w takich krótkich włosach.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com