Małżeństwo Lewandowskich znane są w całej Polsce. Robert -znany piłkarz, Anna -fitness trenerka. Od niedawna szczęśliwa rodzina powitała na świecie swoje drugie dziecko, córkę Laurę Lewandowską. Ania podczas ciąży aktywnie dzieliła się zdjęciami swojego błogosławionego stanu i nawet wtedy nie przestawała uprawiać sport. 

Lewandowscy są bardzo aktywnie w swoich social mediach. Bardzo często dziełą się zdjęciami tego, jak współne pracują, wychowują dzieci i oczywiście uprawiają sport. Teraz sportowa rodzinka znajduje się na wakacjach. Postanowiły odpocząć poza Polską. Anna Lewandowska na swoim Instagram zamieściła romantyczne zdjęcie ze swoim mężem. Oby dwoje kąpią się w morzu i namiętnie się całują. 

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska wyśmiana przez internautów. Poszło o buty

Najnowsze informacje o zimowe prognozie pogody

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Cudzych dzieci nie istnieje: historia o tym, jak mężczyzna adoptował dziecko, które znalazł prosto na uboczu

Doda udostepniła zdjęcie w stroju kąpiełowym. Widać, nie tylko piękną figurę, a i biust

Na profilu samego Roberta też widzimy, jak dobrze para odpoczywa. Sportwiec zamieścił miłe zdjęcie z żoną na tłe morza. Oczywiscie taki odpoczynek Lewandowscy zasłużyli.

Kobiety z tych trzech znaków zodiaku są w stanie pokonać każdego mężczyznę

Przypominamy, że Robert Lewandowski ze swoją drużyną zdobył Puchar Ligi Mistrzów. O czym Robert marzył jeszcze z samego dzieciństwa. 

Czytaj tak samo o tym, jak Ola Żebrowska porównuje swojego męża do Roberta Lewandowskiego.  Aleksandra i Michał Żebrowscy w sierpniu powitali swojego trzeciego dziecka -synka Feliksa. Ola, w momencie gdy była w ciąży, ciągle dzieliła się zdjęciami swojego błogosławionego stanu. Nie wztydziła się nawet pokazać siebie w niezgrabnej bieliźnie z dość wielkim brzuszkiem. Teraz żona znanego polskiego aktora zajmuje się powrotem do swojej byłej formy.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com