Blanka Lipińska tylko całkiem niedawna stała znaną gwiazdą polskiego show-biznesu. Po tym, jak wypuściła swój bestseller "365 dni", coraz częściej zaczęli o niej mówić. Lipińska jest szczęśliwą nie tylko w swojej karierze, a i w prywatnym życiu. Ma związek z polskim gitarzystą zespołu Afromental, Baronem. Lipińska jest bardzo aktywną w swoich social mediach. Prawie codziennie dzieli się z fanami tym, co porabia.

Antek Królikowski na premierze filmu "Pętla". Zdjęcie skomentowała zakochana Joanna Opozda

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Magda Narożna opublikowała zdjęcie w stroją kąpielowym. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać swoje fałdy na brzuchu

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Ostatnio Blanka pochwaliła się efektem remontu swojej łazienki. Nie dla kogo nie jest tajemnicą to, że Lipińska kupiła nowe mieszkanie. Wcześniej przyznawała się, że bardzo chce go ozdobić po swojemu. I jej marzenie się spełniło! Blanka Lipińska pokazała zdjęcie "przed" i "po". 

Kuba Wesołowski szczerze o uczuciach

Wcześniej łazienka była cała w zielonych kolorach. Na ściance panowali piękne kwiatuszki, a podłoga była cała zielona. Po remoncie łazienka wygłada zupełnie inaczej. Panują ciemne kolory. Nad drewnianą szafką, na której stoi umywalka, Blanka powiesiła okrągłe lustro w czarnej oprawie. Jest to całkowity styl Lipińskiej!

Blanka Lipińska pokazuje swoją łazienkę

Jak wam taka metamorfoza łazienki Blanki Lipińskiej?

Od niedawna pisaliśmy o tym, jak Blanka Lipińska zrobiła nieudany makijaż permanetny.  Blanka Lipińska tylko od jakiegoś czasu stała popularną gwiazdą polskiego show-biznesu. Jej erotyczna opowieść "365 dni" stała bestsellerem w Polsce. W prywatnym życiu też jest wszystko dobrze, pisarka spotyka się z Baronem, gitarzystą Afromental. Para już od długiego czasu nie ukrywa swój związek i aktywnie dzieli się wspólnymi zdjęciami oraz nagraniami tego, jak im dobrze razem. Więcej na ten temat możesz przeczytać TUTAJ

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com