Iga Krefft, którą widzowie poznali dzieki roli Uli - adoptowanej córki Hanki i Marka w "M jak miłość" była rudą dziewczynką z zadziorną miną, której bliżej było z wyglądu do podwórkowego łobuza niż gwiazdy filmowej. A jednak, jej talent i oryginalna uroda sprawiły, że się wybiła. Dziś, wciąż gra w serialu TVP, ale oprócz tego tworzy muzykę, koncertuje, ostatnio też zagrała w filmie "Sala Samobójców. Hejter"

Iga Krefft dawniej

Wczoraj skończyła 25 lat, a na jej koncie oprócz wyżej wspomnianych sukcesów są także role epizodyczne w serialach i udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Można więc śmiało powiedzieć, że Iga jest wszechstronnie uzdolniona. 

Jak Babcia Kiepska wyglądała w młodości? Krystyna Feldman była przepiękną kobietą

Iga Krefft jednak wyróżnia się na tle innych młodych gwiazd. Dziewczyna podąża swoją drogą, nie idzie ślepo za trendami. Aktorka nie raz wspominała o tym, że bycie dziecięcą gwiazdą nie pomagało jej w kontakcie z rówieśnikami. Jednak w pewnym momencie przestała się tym przejmować, nie chciała się już przypodobać innym. Po prostu była sobą i idzie w tym kierunku po dziś dzień.

Popularne wiadomości teraz

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

"Miałam też w życiu taką sytuację, że bardzo bliska mi osoba zachorowała. Bulimia, anoreksja - dużo dziewczyn ma z tym problem. Obcując z tą osobą, słuchając tego, co mówi, jak bardzo gubi siebie, nagle uznałam, że mam to wszystko w d***e. Mam w d***e swój wygląd, wagę i tak dalej. Poznaję ludzi i widzę, że są piękni, ale nie dlatego, że wyglądają jak z okładki magazynu, tylko są pięknymi ludźmi. To dodaje pewności siebie - świadomość, że wygląd to zabawa, a liczy się co innego". - wyznała jednym z wywiadów

Zdjęcia gwiazd z dzieciństwa. Czy uda Ci się je rozpoznać?

Dziś Iga Krefft jest piękną i pewną siebie młodą kobietą. Z okazji urodzin życzymy jej, by wciąż się rozwijała i nie zatracała swojej oryginalności.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com