Po ostatnich dość skandalicznych słowach Mikołaja Pawlaka w sieci zawrzało. Jego dymisji oczekuje już nie tylko Wanda Nowicka. Głos zabrała także Dorota Zawadzka, szerzej znana jako "Superniania".

Kobieta po dwóch latach znalazła swojego psa. Nagranie z ich spotkania wzrusza do łez

Mikołaj Pawlak od 2018 roku sprawuje funkcje Rzecznika Praw Dziecka. Jego głównym zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo najmłodszych, o respektowanie ich praw i szacunek. Niestety wygląda na to, że Pawlak skupia się raczej na walce niż na pomocy. Znany jest ze swoich dość zaskakujących czasem skandalicznych wypowiedzi. Kolejna także pozostawia wiele do życzenia!

Panie redaktorze, a czy Pan zagwarantuje, że wpuścimy edukatorów seksualnych do 20 tysięcy szkół i oni będą wprowadzali takie treści, jak chociażby w Poznaniu, gdzie wychwytują gdzieś dziecko rozchwiane, zaniedbane, i któremu dają ci edukatorzy jakieś środki farmakologiczne, żeby zmieniać jego płeć? Bez wiedzy jego rodziców i lekarzy!

Popularne wiadomości teraz

Jakie są najpotężniejsze znaki zodiaku: są tylko cztery

Najnowsze informacje o zimowe prognozie pogody

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Nie tylko Koalicja nie jest zadowolona z komentarzy Pawlaka. Głos zabrała najsłynniejsza niania Dorota Zawadzka, która jako dziecięcy psycholog całe zawodowe życie poświeciła najmłodszym.

W związku z faktem, iż pan Mikołaj Pawlak nieustannie kompromituje jeden z najważniejszych urzędów w RP, urząd Rzecznika Praw Dziecka, proszę o poparcie mojej petycji w sprawie odwołania go z tego zaszczytnego stanowiska. Pan Pawlak został wybrany na to stanowisko z naruszeniem ustawy o rzeczniku praw dziecka, art. 1, pkt. 4 podpunkt 5 - brak wymaganego "co najmniej pięcioletniego doświadczenie w pracy z dziećmi lub na ich rzecz". Od 2011 do 2016 roku prowadził indywidualną praktykę adwokacką, jego specjalnością były sprawy rozwodowe

Wygląda na to, że petycja znalazła spore zrozumienie u Polaków, którym także nie podobają się wypowiedzi Rzecznika. Do tej pory pod petycją Doroty Zawadzkiej podpisało się ponad 10 tysięcy osób.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com