Ania Starmach wzięła ślub z Piotrem Kuską 2 września 2017 roku w Krakowie. Para obchodzi więc trzecią rocznicę slubu i wszystko wygląda na to, że pomimo upływu lat, wciąż są w sobie bajecznie zakochani. Małżenstwo wspólnie doczekało się także córeczki Jagny, która jest ich oczkiem w głowie. Dziewczynka ma już 2 latka.

Kiedy Teresa Lipowska odejdzie z „M jak miłość”? W serialu zaszły zmiany, które nie spodobały się aktorce

Z okazji rocznicy, o której Ania jak się okazuje niemal zapomniała, jurorka MasterChefa dodała na Instagram kilka zdjęć wspominających tamten szczególny dla nich dzień, a w opisie pod fotkami napisała wzruszającą notatkę.

Wstaję rano i tak sobie myślę: 2 września, 2 września… Coś się wtedy wydarzyło, coś kojarzę.. no tak, już wiem:NASZA ROCZNICA ŚLUBU. Jak to się stało, że zapomniałam? Jak to się stało, że jestem teraz nad morzem a mąż w Krakowie i że rocznicę spędzimy osobno?! I to już po raz kolejny… (rok temu 2.09 też byłam z mamą nad morzem!) Taka ze mnie żona… Zapominam o rocznicach, nie umiem parkować, nie przyszywam guzików, gubię paragony i ładowarki, notorycznie nie odbieram telefonu… A on i tak codzienne przed snem mówi mi to piękne: KOCHAM CIĘ. Z wzajemnością mężu wspaniały! I postaram się, choć obiecać nie mogę, że za rok już nie zapomnę!

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Magda Narożna opublikowała zdjęcie w stroją kąpielowym. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać swoje fałdy na brzuchu

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

View this post on Instagram

Wstaję rano i tak sobie myślę: 2 września, 2 września... Coś się wtedy wydarzyło, coś kojarzę.. no tak, już wiem:NASZA ROCZNICA ŚLUBU🤦🏻‍♀️💕🤦🏻‍♀️ Jak to się stało, że zapomniałam? Jak to się stało, że jestem teraz nad morzem a mąż w Krakowie i że rocznicę spędzimy osobno?! I to już po raz kolejny... (rok temu 2.09 też byłam z mamą nad morzem!) Taka ze mnie żona... Zapominam o rocznicach, nie umiem parkować, nie przyszywam guzików, gubię paragony i ładowarki, notorycznie nie odbieram telefonu... A on i tak codzienne przed snem mówi mi to piękne: KOCHAM CIĘ❤️ Z wzajemnością mężu wspaniały! I postaram się, choć obiecać nie mogę, że za rok już nie zapomnę!🤦🏻‍♀️💕❤️ . . . (ta piękna ściana kwiatów to dzieło NAJLEPSZEJ FLORYSTKI @paperflowerart.pl , którą poleciła mi oczywiście NAJLEPSZA WEDDING PLANERKA @ceremonyconcept , fot. @antonifotograf ) . . . #aniastarmach #rocznica #mazizona #zona #slub #wesele #sukniaslubna #verawang

A post shared by Ania Starmach (@ania_starmach) on

Oto najkrótsze małżeństwa show-biznesu. Rekordziści przetrwali ze sobą „aż” dwa dni

Okazuje się więc, że oprócz tego, że mąż Ani jest niezwykle przystojnym mężczyzną, to też bardzo wyrozumiałym.

Życzymy parze wszystkiego najlepszego i dużo miłości na kolejny rok!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com