Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że ostatnie wydarzenia z życia Daniela Martyniuka już dawno wyszły spod kontroli. Wieczne awanturowanie się, łamanie prawa, krytykowanie osób i różnych instytucji bez powodu czy negowanie w zupełnie bezładny sposób rządu sprawiają, że coraz mniej osób traktuje go poważnie. Trudno nawet wyobrazić sobie co musi czuć jego (jeszcze) żona i rodzice.

Edyta Górniak jednak nie nagra piosenki z Zenkiem Martyniukiem. Padł mocny argument

Okazuje się jednak, że prostackie zachowanie Daniela irytują też innych celebrytów, którzy po prostu nie mogą patrzeć na to, co syn Zenka Martyniuka robi ze swoim życiem.

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Magda Narożna opublikowała zdjęcie w stroją kąpielowym. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać swoje fałdy na brzuchu

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Rafał Collins zwrócił się z apelem do Daniela Martyniuka

Do takich osób należy Rafał Collins -  właściciel międzynarodowej firmy motoryzacyjnej i ostatnia gwiazda show TVN-u "Ameryka Ekspress". Celebryta ten, który sam miał trudne dzieciństwo i do wszystkiego w życiu doszedł sam, nie może znieść tego, że Daniel, który tak wiele dostał od swoich rodziców, tak bardzo marnuje swoje życie. Z tej okazji Rafał nagrał nawet wideo na Instagramie, gdzie skierował się bezpośrednio do Daniela.

Cześć Daniel, z tej strony Rafał Collins. Gościu, który wiele lat i bardzo ciężko pracował na pozycję, w której się znajduje. Własnoręcznie doszedłem do miejsca, na które tak naprawdę nie zasługuję w moim życiu, wiem, że nie wiesz na ten temat nic, ponieważ… wszystko, co posiadasz, zawdzięczasz swoim rodzicom – spoko, niech tak będzie. Tylko dlaczego tak mocno swoją pozycję szargasz?

Daniel Martyniuk ostro o Kamilu Bednarku: „Jest nikim”. Co na to piosenkarz?

Jednak na tym apel Rafała się nie skończył, celebryta postanowił jeszcze bardziej ostrzejszymi słowami wtargnąć na ambicje Daniela.

[quote author=""]Po prostu już ci się poprzewracało w głowie, ale być może potrzebowałeś kogoś takiego jak ja, żeby ci powiedział otwarcie w twarz — zachowujesz się jak błazen i takiego kogoś jak ty trzeba przełożyć przez kolano jak gówniarza. […] Na liścia to zasłużył sobie facet, a w moim przekonaniu na dzień dzisiejszy nie jesteś facetem

Uważacie, że Rafał Collins ma rację i słusznie zrobił nagrywając takie wideo?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com