Teraz Ola Kowalska czuje siebie znacznie lepiej niż wcześniej. Większość podejrzewała, że dziewczynka miała koronawirusa, ale jak się okazało, to było całkiem coś innego. Adenowirus właśnie ta choroba, przez którą Ola musiała walczyć o swoje życie.

Nastolatka na co dzień mieszka w Londynie. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się niezwykłym zdjęciem. Ola Kowalska zamieściła foto, na którym pozuje w łazience całkiem nago. Łewą reką zasłania piersi, a w prawej -trzyma butelkę piwa. Na twarzy ma maskę pielęgnacyjną. 

Maja Hyży opublikowała foto z sesji zdjęciowej. Jeden element przyciąga dużo uwagi

Popularne wiadomości teraz

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Mężczyzna udawał, że nie żyje. To jak, zareagował na to jego kot trzeba zobaczyć

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Później widzimy Kowalską razem z jej chłopakiem. Dziewczynka tuli kochanego i uśmiecha się razem z nim do kamery. Następnie miło się z nim całuje. Córka Kasi Kowalskiej jest bardzo otwartą osobą, nie boje się pokazywać swoje ciało i zdradzać szczegóły swojego prywatnego życia.

Sonia Bohosewicz trafiła do szpitala. Ma złamane żebra

View this post on Instagram

to the 🌛 and back

A post shared by 𝔬𝔩𝔞 (@olahontaz) on

Oliwia Bieniuk pokazała swojego młodszego brata Jasia. Oliwia Bieniuk jest znaną córką polskiego piłkarza Jarosława Bieniuka i aktorki Ani Przybylskiej. Nastolatka od niedawnych czasów zaczęła aktywnie prowadzić swoje media społecznościowe. W ostatnich czasach Oliwia spróbowała siebie jako modelka i jako...aktorka. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com