Maja Hyży od nidawna stała mamą przepięknej dziewczynki Tosi. Piosenkarka ma już dwóch synów -bliźniaków od pierwszego związku z Grzegorzem Hyży, natomiast zawsze marzyła o tym, aby w jej życiu pojawiła się córka. Ze swoim nowym partnerem, wokalistka jest teraz bardzo szczęśliwą. W swoich mediach społecznościowych uczestniczka programu X Faktor, często publikuje różnego typu zdjęcia. W momencie, gdy znajdowała się w błogosławionym stanie, często zamieszczała zdjęcia z brzuszkiem z sesij zdjęciowych. 

View this post on Instagram

U mamusi najlepiej ❤ #love

A post shared by Maja Hyży (@majahyzy) on

Edyta Górniak jednak nie nagra piosenki z Zenkiem Martyniukiem. Padł mocny argument

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Pierwsza rocznica ślubu Karola Strasburgera

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Ostatnio Maja Hyży zdecydowała się na coś niezwykłego. Gwiazda opublikowała foto swojego nagiego ciała. Poszczególną uwagę zwrócono na bliznę, która znajduje się na biodrze. Okazuje się, że Maja jak była nastolatką, miała operacje na nodze. Jeszcze jedna blizna znajduje się i na drugiej nodze, jednak tam zakrywa tatuaż.

Jedną z najodważniejszych decyzji w moim życiu było zaakceptowanie siebie samej. Nieidalnie idealna - tak siebie dziś określam. Z bliznami na ciele i w sercu. Czas goi rany, ale ślad po nich pozostaje. Moja historia to moje ciało, moja dusza, moja osobowość. Nie zamieniłabym swojego życia na żadne inne. Ps. W czepku urodzona?? Nie sądzę! -napisała Maja Hyży na swoim Instagram. 

Krzysztof Bosak zostanie ojcem. Polityk zdradził nawet płeć dziecka

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy od internautów:

Pieknie ujęte

Super. Piękne słowa i piękna kobieta

Jest Pani bardzo silną kobietą, bo umie Pani mówić i akceptować to co się w Pani życiu stało! Oby tak dalej ❤️ Mega z Pani kobietka

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com