Edyta Górniak na jednym z koncertów w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki weszła na scenę, gdy występował na niej Zenek Martyniuk. Piosenkarka nagle zaczęła tańczyć, ułożyła nawet dłonie w serduszko. Od tego momentu media aż zawrzały na myśl takiego wokalnego duetu, który mógłby powstać we współpracy obu stron. 

Edyta Górniak na występie Zenka Martyniuka fot. screen Google

Lider zespołu Akcent był zaskoczony reakcją koleżanki po fachu, w rozmowie z Faktem zapewniał jednak, że chętnie stworzyłby z Edytą jakiś duet.

Kiedy Teresa Lipowska odejdzie z „M jak miłość”? W serialu zaszły zmiany, które nie spodobały się aktorce

Po tych słowach fani obu artystów byli wniebowzięci nie mogąc doczekać się wspólnego projektu piosenkarzy. TVP ponoć bardzo naciskało na obie strony, by coś wspólnego nagrali, jednak ostatecznie sprawa rozeszła się po kościach, co potwierdzają ostatnie wypowiedzi zarówno Zenka, jak i Edyty.

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Douglas Nunes zamieścił śmieszne zdjęcie Joanny Krupy bez makijażu. "Najlepsze zdjęcie" piszą internauci

Ja o niczym nie wiem. Nie planuję żadnego projektu z Edytą Górniak i jestem zaskoczony pytaniem o naszą współpracę – komentuje Zenek Martyniuk w rozmowie z Plotkiem.

Oto najkrótsze małżeństwa show-biznesu. Rekordziści przetrwali ze sobą „aż” dwa dni

Edyta Górniak na pytanie o współpracę z królem disco-polo wydawała się wręcz oburzona tego typu przypuszczeniem.

Nie, nie, nie! Jeśli fani pana Zenona mieli nadzieję, to raczej jest to niemożliwe w tej chwili. Nie mówię, że „nigdy”, ale raczej nie w tej chwili. Mam za dużo projektów, nad którymi muszę się skupić – powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Może więc zabieg Edyty Górniak był tylko i wyłącznie po to, by przypomnieć o sobie mediom i zgarnąć nieco atencji Zenkowi? 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com