Daniel Martyniuk w ostatnich czasach zrobił dużo "dobrego" w swoim życiu. Łamanie zasad kwarantanny, problem z prawkiem, awantura w sklepie, krytyczne uwagi pod adresem Kamila Bednarka. No wydarzyło się zbyt dużo, za co samemu ojcu Zenku Martyniuku jest nadal wstyd. 

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk ostatnio wspominał swoją rodzinę, żonę Ewelinę i córkę Laurę. Na swoim Insta Story opublikował czarno-białe zdjęcie żony i córki, podpisując:

Czas mija, smutek rośnie. 22.10.2019

Barbara Kurdej -Szatan postanowiła zatańczyć. Nawet jej wielki brzuch nie przeszkadza

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska odsłoniła twarz Klary. Według internautów to wykapany Robert

Anna Lewandowska wyśmiana przez internautów. Poszło o buty

Najnowsze informacje o zimowe prognozie pogody

Nie najlepsza pogoda dla grzybiarzy! Śnieg już niedługo

Daniel Martyniuk tęksni za swoją żoną

Później tak samo pokazał kolejne zdjęcie, gdzie pozował razem ze swoją rodziną. Wtedy wyglądali bardzo szczęśliwie i radosnie. Nikt nawet nie mógł pomysleć, że taka dobra rodzina rozpadnie. 

Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie swojej rodziny

W obecnym czasie Daniel całkiem nie komunikuje się ze swoją rodziną. Nie spędza czasu ze swoim małym dzieckim, nie widzi żonę. 

Nie odwiedza córki, ani żony. Nie widział ich od kilkunastu tygodni -zdradza informator Supr Express. 

Lara Gessler zamieściła rodzinne zdjęcie. Cała rodzina w komplecie

Żona Ewelina stara się, jak można szybciej oficjalnie rozstać się z Danielem. Pierwsza rozprawa sądowa ma się rozpocząć już we wrześniu.

Daniel Martyniuk znów podpadł kolejnym osobom. Daniel Martyniuk nagrywający InstaStories równa się kłopoty i PR-owy koszmar. Mieliśmy się o tym okazję przekonać niejednokrotnie. Do tej pory syn Zenka obraził restaurację, z której wyproszono go za niekulturalne zachowanie, Kamila Bednarka, ale też cały rząd. Co więcej, jego słowa wypowiadane są zawsze jakby w ogromnym roztargnieniu, emocjach i pobudzeniu. Jest to dość niepokojące.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com