Michał Wiśniewski jest jedną z najbardziej znanych osób polskiego show-biznesu. Ostatnio coraz częście stało o nim słychać. Między innymi po to, że obok niego pojawiła się nowa żona, piąta po kolej, która niezadługo podaruje mu dziecko. Wcześniej Wiśniewski opublikował nagranie z USG, gdzie mogliśmy zobaczyć samego malucha. To będzie jego piąte dziecko. Michał ma już czworo dzieci od poprzednich swoich związków. 

Anna Mucha w młodości. Aktorka zamieściła stare zdjęcia z kręcenia serialu "M jak miłość"

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska odsłoniła twarz Klary. Według internautów to wykapany Robert

Jakie są najpotężniejsze znaki zodiaku: są tylko cztery

Najnowsze informacje o zimowe prognozie pogody

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Michał Wiśniewski aktywnie przygotowuje się do narodzin swojego piątego dziecka. Między innymi zaczął poważną walkę z jednym swoim uzależnieniem, a właśnie z alkoholizmem. Kilka lat temu w rozmowie z Super Express zdradził, że bardzo chce przestać pić:

Nie chcę pić. Robię to dla siebie i dla rodziny

Tak samo dodał, że kilka raz korzystał się ze wszywek:

Pomyślałem, że spróbuję bez niej, może dam radę. Ale napiłem się, i to nie na imprezie, choć wszyscy czekali, że „Wiśni” kończy się wszywka, to sobie porządzimy. Napiłem się z sąsiadem. Było mi tak niedobrze, że przez 12 dni niczego nie tknąłem. Mówię więc: genialnie, dam radę. Ale potem przyszła jedna impreza, potem druga i trochę popłynąłem. Wróciłem do swojego lekarza i znów się zaszyłem.

Sonia Bohosewicz trafiła do szpitala. Ma złamane żebra

Od niedawna w swoich social mediach zapraszał wszystkich na swój koncert, który odbędzie się 12 września. W tym tak samo powiedział, że nie będzie pić:

Gorąco was zapraszamy przede wszystkim do Kielc 12 września. Poświętujemy, już niestety będę zaszyty, więc nie popijemy, ale na pewno fajnie pośpiewamy

View this post on Instagram

Studio Bajka

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com