Od niedawna dowiedzialiśmy się o tym, że Lara Gessler jest w ciąży. Gwiazda w swoich social mediach opublikowała zdjęcie z brzuszkiem w rodzinnym ogrodzie. Córka Magdy Gessler jest bardzo aktywną na Instagram. Publikuje różnego typu zdjęcia, na których widać, jak przygotowuje się do porodu. Poza tym kobieta nie zapomina o swojej pracy. Wcześniej na jednym z wywiadów zdradziła, że bardzo chce, aby jej macierzyństwo było świadome, aby mogła spokojnie połączyć pracę i wychowanie dziecka.

Chciałabym, by moje macierzyństwo było świadome i przede wszystkim intuicyjne. Staram się nie planować, nie projektuję rzeczywistości i nie zastanawiam się, co będzie.

Anna Mucha w młodości. Aktorka zamieściła stare zdjęcia z kręcenia serialu "M jak miłość"

Lara Gessler zamieściła miłe, rodzinne zdjęcie

Do porodu zostało nie tak długo czasu i Lara postanowiła opublikować miłe zdjęcie z każdym członkiem swojej rodziny, która niezadługo się powiększy. Lara pozuje razem ze swoim partnerem Piotrem Szelągiem, bratem Tadeuszem Millerem i kochaną mamą Magdą Gessler. Warto zauważyć, jak delikatnie Magda dotyka brzuszek swojej córki. 

Nie ma jak u mamy. Po takim deszczowym i dziwnym poniedziałku, jedyne, co mogło uratować sytuacje, to pyszna kolacja, w takim gronie. Mama przeszła samą siebie. Zjedliśmy przywiezionego przez Nią z Norwegii ekologicznego łososia. Potem był wspaniały krem z soczewicy — przypominający hiszpańskie lentejas — z pieczoną antonówką, faszerowaną rodzynkami i parmezanem. A na deser naleśniki z powidłami i kwaśną śmietaną. Na koniec mogliśmy się już tylko toczyć. To chyba normalna sprawa, jak się wpada raz, na jakiś czas do domu rodzinnego -napisała Lara Gessler. 

View this post on Instagram

Nie ma jak u mamy 🥰☔️Po takim deszczowym i dziwnym poniedziałku, jedyne, co mogło uratować sytuacje, to pyszna kolacja, w takim gronie. Mama przeszła samą siebie🥕🍏🍽Zjedliśmy przywiezionego przez Nią z Norwegii ekologicznego łososia. Potem był wspaniały krem z soczewicy - przypominający hiszpańskie lentejas - z pieczoną antonówką, faszerowaną rodzynkami i parmezanem. A na deser naleśniki z powidłami i kwaśną śmietaną♥️ Na koniec mogliśmy się już tylko toczyć🙈🤷🏼‍♀️🦦😂 To chyba normalna sprawa, jak się wpada raz, na jakiś czas do domu rodzinnego😂 #kolacja #niemajakumamy #rodzina #familytime #love #dom #babyontheway #mumtobe2020 @magdagessler_official @piotr.szelag @tadeusz_muller

A post shared by Lara Gessler (@lara_gessler) on

Sonia Bohosewicz trafiła do szpitala. Ma złamane żebra

Na zdjęciu widać, że brzuszek Lary jest wielki. Już wkrótce pojawiają się zdjęcia małej radości.

  • Prawie w komplecie! Jak cudnie.
  • O mniam…tylko pozazdrościć
  • Ale pięknie wyglądasz. Ciąża zdecydowanie Ci służy -piszą internauci w komentarzach.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com