Końcówka lata dla polskiej aktorki Soni Bohosewicz okazała się nie zbyt przyjemną. Nie tylko z powodu tego, że nastąpił koniec ciepłego sezonu, a i to, że gwiazda nagle okazała się w szpitalu. Sonia podzieliła się przerażającym zdjęciem ze szpitala. Okazuje się, że Bohosewicz ma  pęknięte żebra. Mogła to otrzymać w rezultacie swojego odpoczynku na Mazurach. 

Co adrenalina potrafi zdziałać. Wczoraj na scenie z Piotrem Gąsowskim, wręczając nagrody Festiwalu Aktorstwa Filmowego i Reżyserii Filmowej. Na scenie ledwo ból tlił. Po już Piotrek Gąsowski zdjął mi obcasy i garnitur (za co Ci Piotruś bardzo dziękuję!) i z minuty na minutę było coraz gorzej... Kiedy dojechaliśmy do Warszawy, odchodziłam już od zmysłów. Ktoś tu miał połamane lub pęknięte żebra? Ból w skali od 1 do 10? Ja daje 8 i 2 dodaje za strach o kręgosłup -napisała Sonia Bohosewicz na swoim Instagram. 

View this post on Instagram

Co adrenalina potrafi zdziałać! Wczoraj na scenie z @piotr.gasowski.official wręczając nagrody Festiwalu Aktorstwa Filmowego i Reżyserii Filmowej. Goście dopisali. Nagrody - Platynowe Szczeniaki - za wybitne kreacje aktorskie otrzymali w tym roku Dorota Kolak i Robert Więckieiwcz. Złotego Szczeniaka - za najlepszą rolę w serialu - dostał Cezary Żak za Ranczo. Kryształowego Dzika - za twórczą współpracę aktora z reżyserem otrzymał Piotr Machalica, a główna nagroda - Złoty Dzik - dla najlepszego reżysera mijającego sezonu - trafiła w ręce Jana Komasy za film Boże Ciało. Na scenie ledwo ból tlił. Po już Piotrek Gąsowski zdjął mi obcasy i garnitur ( za co Ci Piotruś bardzo dziękuje!!!!) i z minuty na minutę było coraz gorzej... Kiedy dojechaliśmy do Warszawy ( Piotr i Paulinka dziękuje Wam i @bmw_team_wroclaw ) odchodziłam już od zmysłów. Ktoś tu miał połamane lub pęknięte zebra? Ból w skali od 1 do 10? Ja daje 8 i 2 dodaje za strach o kręgosłup. #leniważona #ból #zebra #szpital #gala

A post shared by S o n i a Bohosiewicz (@soniabohosiewicz) on

Popularne wiadomości teraz

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Potwierdzają się smutne wieści z zagranicy. Będzie drugi lockdown

Jak aktorka Marta Lipińska wyglądała w młodości? Jej uroda była wręcz oszałamiająca

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Olga Bończyk w szczerych słowach na temat macierzyństwa

Pod postem pojawił się komentarz Małgorzaty Kożuchowskiej:

"OMG! Mam nadzieję, że jesteś już pod profesjonalną opieką i że Ci lżej. A btw coś Ty robiła?"

Wypadek zrecjanowała obserwatorka Soni:

"Myśląc, że jest u siebie, a nie u przyjaciółki zrobiła krok w czeluść, gdzie były schody"

Później Bohosewicz opublikowała na swoim Insta Story zdjęcia ze szpitala. 

Sonia Bohosewicz trafiła do szpitala

Anna Mucha w młodości. Aktorka zamieściła stare zdjęcia z kręcenia serialu "M jak miłość"

Sonia Bohosewicz

Sonia Bohosewicz znajduje się w szpitalu