Anna Mucha jest znaną polską aktorką, która otrzymała swoją poplarność dzięki serialu "M jak miłość". Mucha od zawsze była i nadal jest jedną z seksownych i pięknych aktorek polskiego show-biznesu. Znajdowała się w związku z Kubą Wojewódzkim. Po czterech latach się rozstali. Ma dwójkę dzieci w związku z Marcelem Sorą. Obecnie znajduje się w związku z Kubą Wonsem.

Chwile grozy u Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. To mogło mieć dramatyczne zakończenie

Popularne wiadomości teraz

Danuta Martyniuk ujawniła wiadomości sms od byłej żony swojego syna. "Wiele bólu i cierpienia mi sprawiliście"

Ula Chincz zdradziła płeć drugiego dziecka. Imię jest już wybrane. Jest piękne

Zmarła matka Sylvestra Stallone -Jackie Stallone

Najnowsze informacje o zimowe prognozie pogody

Od niedawna Anna Mucha opublikowała zdjęcia sprzed lat. Pokazała kadry z pierwszych odcinkó serialu "M jak miłość". Na nich widzimy Muchę młodziutką. Miała wtedy krótkie włosy.

dziś mija dwudziesta rocznica (!!!) od pierwszego dnia zdjęciowego serialu „M jak miłość”! 💥🥂🎬🎉 ulubionego serialu Polaków, fenomenu, powodu, dla którego w poniedziałki i wtorki wieczorem w wielu miastach i miasteczkach pustoszeją ulice 😉 jak podsumować te dwadzieścia lat jednym słowem ? 🤔 DUMA ! jestem dumna i szczęśliwa! Dziękuje wszystkim, dzięki którym ten serial powstaje i dziękuje, ze mogę być jego częścią. Zawsze powtarzam, ze tworzymy wielką rodzinę, a z rodzina, jak wiadomo najlepiej na zdjęciu 😜 wiec pewnie to jest sukces naszego serialu ❤️❤️❤️ i przede wszystkim dziękuje Wam, naszym widzom, ze z nami jesteście 🥰🥰🥰 -napisała Anna Mucha na swoim Instagram. 

View this post on Instagram

dziś mija dwudziesta rocznica (!!!) od pierwszego dnia zdjęciowego serialu „M jak miłość”! 💥🥂🎬🎉 ulubionego serialu Polaków, fenomenu, powodu, dla którego w poniedziałki i wtorki wieczorem w wielu miastach i miasteczkach pustoszeją ulice 😉 jak podsumować te dwadzieścia lat jednym słowem ? 🤔 DUMA ! jestem dumna i szczęśliwa! Dziękuje wszystkim, dzięki którym ten serial powstaje i dziękuje, ze mogę być jego częścią. Zawsze powtarzam, ze tworzymy wielką rodzinę, a z rodzina, jak wiadomo najlepiej na zdjęciu 😜 wiec pewnie to jest sukces naszego serialu ❤️❤️❤️ i przede wszystkim dziękuje Wam, naszym widzom, ze z nami jesteście 🥰🥰🥰 @mjakmilosc.official ❤️ niech miłość będzie z Nami ❤️

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Małgorzata Kożuchowska świętuje rocznicę ślubu. Zamieściła zdjęcia z pięknej ceremonii

Serial "M jak miłość" jest jednym z ulubionych seriali Polacy. Dlatego pod postem aktorki pojawiło się sporo komntarzy od internautów:

Od 20 lat oglądam każdy odcinek, jak nie mogę to nagrywam i nadrabiam 😂😁 nie wiem kiedy te 20lat zleciało bo mi się ciągle wydaje, że dopiero co był początek 😉 kolejnych takich rocznic

Lubię bardzo Magdę i Andrzej miło was oglądać tak dalej kolejne 20lat dziękujemy wam za ten serial

Kto by pomyślał że to już 20 lat 🤯 oglądam odkąd pamiętam a nie mam za wiele wiosen😂 Powodzenia w kolejnych nagraniach 

Dzięki.Magda jest fajna 😁 i cały serial

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com