25 sierpnia Katty Perry i Orlando Bloom po raz pierwsze zostali rodzicami. Na świat pojawiła się ich kochana córeczka Daisy Dove Bloom. O tym szczęśliwym wydarzeniu one poinformowali na Instagramie UNICEF. Pokazali zdjęcie, na którym zobaczyliśmy rękę małej dziewczynki i napisali:

Wypełnia nas miłość i radość po bezpiecznych i zdrowych narodzinach naszej córki. Ale wiemy, że mamy szczęście i nie każdy może doświadczyć tak spokojnego porodu jak nasz. Ludzie na całym świecie wciąż doświadczają niedoboru pracowników służby zdrowia. Co jedenaście sekund umiera kobieta w ciąży lub noworodek, głównie z przyczyn, którym można zapobiec.

Beatka z "Klanu" kusi zdjęciem, zakryta jedynie gazetą

Katty Perry pokazała swoje zdjęcie po porodzie.

Amerykańska piosenkarka w swoich social mediach udostępniła zdjęcie swojego brzuszka po porodzie. Pozuje zmęczona w bieliźnie bez makijażu i fryzury.

Agnieszka Kotońska z "GoggleBox" pokazuje swoje szczupłe ciało. Zdjęcia z basenu przeraża każdego

Popularne wiadomości teraz

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Włosy i makijaż autorstwa: @exhaustion  -napisała Perry oznaczając twórców bielizny. 

Katty Perry

Czytaj tak samo o tym, jak Ola Żebrowska porównuje swojego męża do Roberta Lewandowskiego. Aleksandra i Michał Żebrowscy w sierpniu powitali swojego trzeciego dziecka -synka Feliksa. Ola, w momencie gdy była w ciąży, ciągle dzieliła się zdjęciami swojego błogosławionego stanu. Nie wztydziła się nawet pokazać siebie w niezgrabnej bieliźnie z dość wielkim brzuszkiem. Teraz żona znanego polskiego aktora zajmuje się powrotem do swojej byłej formy. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com