Agnieszka Woźniak -Starak rok temu straciła swoją największą miłość, męża Piotra Woźniaka, który zginął na jeziorze Kisajno k. Giżycka na Mazurach. W nocy wypadł do wody z motorówki. Po tym strasznym wydarzeniu życie Agnieszki całkiem się zmieniło. Ona jakieś czas nie pojawiała się publicznie, nie udziełała żadnych wywiadów. Obecnie Agnieszka cały swój czas poświęca swojej karierze. od niedawna dowiedzialiśmy się, że Agnieszka Woźniak -Starak stała nowa prowadzącą w programie "dzień dobry TVN". O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule.

Antek Królikowski i Joanna Opozda na wakacjach w Grecji. Publikują szczęśliwe zdjęcia z urlopu

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Magda Narożna opublikowała zdjęcie w stroją kąpielowym. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać swoje fałdy na brzuchu

Najgorsze pary według znaku zodiaku

Magda Narożna po raz pierwszy mówi o ślubie. Zdradziła, jaką będzie jej suknia

Ostatnio Agnieszka Woźniak -Starak podzielial się niesamowitym, miłym zdjeciem, gdzie pokazała swoją nową miłość. Dziennikarka udostępniła zdjęcie z koniem. Te zwierzęta ostatnio stali jej nową pasją. Często można ją spotkać w Gałkowie.

Chwile grozy u Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. To mogło mieć dramatyczne zakończenie

Jako świeżo upieczona koniara nie mogłam przejść obojętnie obok takiej modowej kolaboracji! W trudnym pandemicznym czasie kobieta z pasją @karolinaferenstein_krasko i artysta z talentem @michalzaborowski_artist połączyli siły i tak powstał projekt „Z pasją i sztuką na sercu”, a wraz z nim wyjątkowa kolekcja koszulek z końmi. Oczywiście z Gałkowa 😉 Na zdjęciu ja z żywą Osi i złotą Osi na koszulce. Modelka chyba jest zadowolona. Ja również 😉 Koszulki można kupić online. Trzymam kciuki, bo dobrych ludzi i wyjątkowe miejsca trzeba wspierać -podpisała Agnieszka zdjęcie z koniem. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com