Magdalena Lamparska jest aktorką telewizyjną, filmową. Ukończyła II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Słupsku. Jest absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (2010). Mówi biegle po angielsku oraz dobrze po niemiecku i rosyjsku.

Maffashion jest w ciąży! Blogerka podzieliła się niesamowitym zdjęciem z brzuszkiem

Popularne wiadomości teraz

Danuta Martyniuk ujawniła wiadomości sms od byłej żony swojego syna. "Wiele bólu i cierpienia mi sprawiliście"

Magda Narożna pochwaliła się efektem nowej fryzury. Ma teraz długie i kolorowe włosy

Zdjęcie z polskiego szpitala obiegło sieć. Polacy są oburzeni takim widokiem

Najnowsze informacje o zimowe prognozie pogody

Od niedawna gwiazda zamieściła swoje zdjęcie sprzed lat. Kiedyś Magda wygląda całkiem inaczej. W jej mediach społecznościowych widzimy zdjęcia z "przed" i "po". W opisie aktorka postanowiła wypowiedzieć się na temat kobiecości. 

To pierwsze zdjęcie jest z mojej ukochanej sesji dla "Twojego stylu" autorstwa Filipa Zwierzchowskiego - napisała. Drugie to różnica 10 lat mniej i 10 kg więcej. To ta sama osoba. Dziewczyna, która stała się kobietą, która wie, czego nie chce i jest otwarta na to, co chce. Nie boi się ciężkiej pracy (też nad sobą), konsekwencji, zmiany, żeby być lepszą i móc więcej. Jak jest u Ciebie? Idź swoją droga. Słuchaj swojej intuicji i serca. Śmiej marzyć -napisała Magdalena Lamparska. 

Antek Królikowski i Joanna Opozda na wakacjach w Grecji. Publikują szczęśliwe zdjęcia z urlopu

Pod postem mogliśmy przeczytać komentarzy od koleżanek Lamparskiej. 

Znam Cię w obu wersjach i niezaprzeczalnie przeszłaś kawał drogi ze sobą, ale obie uwielbiam - czytamy komentarz Marii Konarowskiej.

Madzia, pamiętam Cię z "39 i pół" te 10 lat temu i pamiętam, że startowałam do tej samej roli, a kiedy ją wygrałaś jedno w głowie miałam: ona jest tak przepiękna. I dokładnie tak samo mam teraz, jak patrzę i na dzisiejszą ciebie, i tę sprzed 10 lat -napisała Maja Bohosewicz. 

Jak wam taka metamorfoza polskiej aktorki?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com