W minionym tygodniu odbyło się oficjalne przedstawienie jesiennej ramówki TVN-u, którą poprowadzili wyjatkowo Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski. Jak się później okazało, dyrektor programowy stacji Edward Miszczak zdradził, że para ta, jak i inne, których nazwisk nie zdradził są właśnie w trakcie testów na prowadzących "Dzień Dobry TVN". Zapewniał jednocześnie, że niedługo rozmowy na ten temat się skończą i nowi gospodarze zostaną przedstawieni.

Małgorzata Rozenek z Radosławem marzą o roli nowych prowadzących DDTVN. Co na to stacja?

Jak się okazuje, negocjacje zakończyły się i z okazji rozmowy Edwarda Miszczaka z gospodarzami niedzielnego odcinka Dzień Dobry TVN: Pauliną Krupińską i Damianem Michałowskim, dyrektor zdradził w końcu kto zastąpi Piotra Kraśko i Kingę Rusin.

DDTVN z nową parą prowadzących

Zdziwienie widzów z pewnością było niemałe, gdy zobaczyli, że na kanapie siadają dwie kobiety! To nowość w programie śniadaniowym, który do tej pory zazwyczaj było prowadzony przez mieszaną parę. Tymczasem w nowej roli zobaczymy Agnieszkę Woźniak-Starak i Ewę Drzyzgę.

Tamara Gonzalez-Perea przerywa milczenie w sprawie zwolnienia z TVP. Prawda wyszła na jaw

Obie panie są doświadczone w pracy telewizji i prowadzeniu programów. Mogą też liczyć na sympatię widzów. Jak myślicie, stworzą świetny duet prowadzących? 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com