Krzysztof Cugowski ma trzech synów. Dwóch starszych Wojciecha i Piotra znamy doskonale z muzycznego życia.

Najmłodszy jednak Krzysztof Junior, który ma obecnie 22 lata postanowił wybrać nieco inną drogę, choć jak udowadniał nie raz wokalnego talentu mu nie brakuje!

Wracali z wczasów i zostawili dziadka na autostradzie

Najmłodszy z braci zdecydował się studiować aktorstwo w Wielkiej Brytanii. Niestety, w dobie pandemii jego dalsza edukacja przyprawia słynnego ojca o ból głowy.

Popularne wiadomości teraz

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Pierwsza rocznica ślubu Karola Strasburgera

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Krzysztof Cugowski Junior na co dzień studiuje na Uniwersytecie w Winchester. W marcu  przyjechał jednak do Polski, bowiem nie chciał spędzać izolacji sam z dala od najbliższych.

Wszystko co dobre szybko się jednak kończy. Krzysztof Cugowski Junior na początku września wraca do Londynu. Ojciec choć się martwi, rozumie syna.

Ale co ja mogę zrobić? Rozumiem, że syna ciągnie w świat. Jest młody, całe życie przed nim, nie będzie tu siedział ze starym ojcem!

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, zobaczymy Krzysztofa Juniora w nowym serialu Netflixa! Romantyczno-historyczna produkcja opowie o losach rodziny Bridgertonów. Serial ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Czekamy więc i życzymy całej rodzinie dużo zdrowia!

Zaczynają kręcić pod koniec lipca. Zobaczymy. Jak dobrze im pójdzie, to będzie następny sezon. Mój syn ma kontrakt do lutego na jeden sezon. Nie gra tam głównej roli, ale ma rolę mówioną i nie stoi tylko z halabardą

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com