Anna Lewandowska jest powszechnie znaną polską fitness trenerką. Świetnie radzi sobie w swojej karierze, wychowuje dwóch córek i jest wspaniałą żoną polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego. Od niedawna w rodzinie sportowców wydarzył się wielki sukces! Robert Lewandowski ze swoją drużyną zdobył Puchar Ligi Mistrzów. Słodko pogratułowała go kochana rodzina. Ania w swoich social mediach zamieściła mile zdjęcia tego, jak razem z córkami całuje kochanego Roberta.

Nowa rola Miśka Koterskiego wymaga wielu poświeceń!

Popularne wiadomości teraz

Magda Narożna opublikowała zdjęcie w stroją kąpielowym. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać swoje fałdy na brzuchu

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Ostatnio Anna Lewandowska wróciła się do swoich wspomnień. Na swoim Insta Story podzieliła się zdjęciami zrobionych sprzed lat. Widzimy jej mamę Marię Stachurską z małą Anią. 

Wybieram moje zdjęcia z młodości. Dowiozła je przed chwilą moja mama. I słuchajcie... Taki ancymon był ze mnie, zobaczcie! A tutaj moja mama i mój brat Piotrek. I tutaj Ania - taki bobasik, tutaj jeszcze grzeczny -mówiła Lewandowska, pokazując swoje zdjęcia. 

Brad Pitt ma nową dziewczynę? Śliczna 27-latka z polskimi korzeniami skradła mu serce

Zdjęcia z dzieciństwa Anny Lewandowskiej

Ania Lewandowska

Mała Anna Lewandowska

Już wtedy był jasne, że Ania będzie mocno związana ze sportem. W swoich małych rękach już mocno trzymała piłkę. Polska trenerka tak samo uczy swoich dzieci sportu. Często w jej social mediach możemy zobaczyć różnego typu nagrania tego, jak mała Klara robi ćwiczenia. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com