Michał Wiśniewski znany polski piosenkarz, wokalista zespołu Ich Troje. Za swoje życie często zmieniał nie tylko kolor włosów, ale tak samo i swoich żon. Był w związku z Magdą FemmeMandarynąAnną Świątczak i Dominiką Tajner. Obecnie znajduje się w związku ze swoją piątą żoną. Dziewczyna ma na imię Paulina.

Anna Mucha pokazała swoje pośladki. Nie powstydziła się

Popularne wiadomości teraz

Magda Narożna pochwaliła się efektem nowej fryzury. Ma teraz długie i kolorowe włosy

Ogromna metamorfoza wiejskiej chaty w luksusowy dom. Robi wrażenie

Zmarła matka Sylvestra Stallone -Jackie Stallone

Anna Lewandowska odsłoniła twarz Klary. Według internautów to wykapany Robert

Z nową miłością, Michał ożenił się w tajemnicy od wszystkich w czasach kwarantanny. Paulina ma już czworo dzieci od pierwszego związku i teraz znowu jest w ciąży. Chociaż Wiśniewski wcześniej do tego oficjalnie nie potwierdzał plotki o tym, że kolejny raz zostanie ojcem, ostatnie jego nagranie w social mediach mówi same za siebie. Między innymi Michał Wiśniewski opublikował nagranie z USG i oznaczył na nim żonę Paulinę. Dodatkowo tak samo zdradził imię przyszłego dziecka-Falco Amadeus.

Gwiazdy i ich fobie. Możecie się zdziwić, czego boją się celebryci

View this post on Instagram

@wisniewska_pola Falco Amadeus 54321...

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Brad Pitt ma nową dziewczynę. Od czasu gdy Brad Pitt rozstał się z Angeliną Jolie, zagraniczne media doszukują się nowej partnerki u boku przystojnego aktora. Póki co najgłośniejsze plotki mówiły o powrocie Brada do Jennifer Aniston, z którą był sprzed laty. Ponoć kupili nawet wspólnie wyspy u wybrzeży Australii. Jednak żadne z nich do tej pory nie potwierdziło tej nowiny. Tymczasem paparazzi przyłapało gwiazdę Hollywood u boku innej, zdecydowanie młodszej kobiety. Jest to Nicole Poturalski - niemiecka modelka, z którą 56-latek widziany był na lotnisku w drodze na wakacje we Francji.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com