Jeśli myślicie, że lęk przed pająkami czy krwią jest czymś dziwnym.. zapomnijcie o tym! Gwiazdy to dopiero mają fobie, na przykład boją się wieszaków. Kto tak ma? Sprawdźcie sami!

Lęki gwiazd

Beata Tadla

Polska dziennikarka przyznała kiedyś, że nigdy nie zje żabich udek. Powód? Batrachofobia. Beata Tadla boi się panicznie żab.

Brzydkie czy wyjątkowe? Oto najbardziej nietypowe suknie ślubne gwiazd

Pamela Anderson

Popularne wiadomości teraz

Wybierz jedno z tych drzew, a poznasz najlepsze cechy twojej osobowości

Danuta Martyniuk ujawniła wiadomości sms od byłej żony swojego syna. "Wiele bólu i cierpienia mi sprawiliście"

Ogromna metamorfoza wiejskiej chaty w luksusowy dom. Robi wrażenie

Jakie są najpotężniejsze znaki zodiaku: są tylko cztery

Niektórym może się wydawać, że ta gwiazda może mieć trochę z narcyza, który między innymi kocha swoje odbicie w lustrze. Nic bardziej mylnego. U aktorki to trochę niemożliwe. Dlaczego? Pamela Anderson ma ejsoptrofobię, a więc boi się luster.

Nicole Kidman

Wiele osób nie lubi robaków czy pająków. Są mało urodziwe, nie ma się co oszukiwać. Jednak Nicole Kidman jest przerażona, gdy dochodzi do jej kontaktu z.. motylami. Aktorka cierpi bowiem na lepidopterofobię.

Edyta Górniak

Piosenkarka kiedyś przyznała, że boi się wyrzucać śmieci. I nie dlatego, że boi się, że ktoś ją wtedy może napaść, okraść czy coś podobnego. Celebrytka otwarcie mówi, że lęk ten wywołany jest obawą przed tym, że w środku śmieci mogą być robaki. Ta przypadłość ma nawet swoją nazwę - disposofobia.

Doda

Piosenkarka choć wydawać by się mogło, że niczego się w życiu nie boi, nieraz przyznawała, że odczuwa ogromny strach przed lataniem samolotem (awiofobia).

15-letnia córka Natalii Kukulskiej zadebiutowała na salonach. Dziewczyna przyćmiła wszystkich

Leonardo DiCaprio

Gwiazdor wyznał kiedyś, że chociaż jest przekonany o niedorzeczności tego, co robi, potrafi zatrzymać się przed śladem plamy na chodniku. Robi wtedy kilka kroków, i sprawdza, czy nie stanie się nic złego. Ten lęk nawet nie ma swojej fachowej nazwy.

Aneta Zając

Polska aktorka cierpi na tę samą fobię, co gwiazda Hollywood, Kylie Minogue. Obie panie panicznie boją się... wieszaków na ubrania. Ciekawe jak zatem przechowują swoje ciuszki.

Adele

Brytyjska piosenkarka wyznała w "Now Magazine", że po tym jak wielka mewa wyrwała jej lody z ręki, gdy miała 9 lat, cierpi na mewofobię.

Joanna Horodyńska

Była modelka cierpi na pewien rodzaj pogodofobii, a mianowicie boi się deszczu. Jak zatem żyje jej się w Polsce, gdzie pogoda nas nie rozpieszcza?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com