Bycie aktorek to nie lada wyzwanie. Nie chodzi tylko przecież o to, aby wyjść na scenę i wyrecytować role. To godziny, prób, nauki, lez i wyrzeczeń.

Adam Sztaba z żoną. Fani nie mają wątpliwości!

Doskonale wie o tym Misiek Koterski, który szykuje się do zagrania swojej najważniejszej roli!

Czeka nas wielkie widowisko! Film braci Węgrzyn o Edwardzie Gierku ma pojawić się w polskich kinach w październiku 2021 roku. W rolę polityka, który w latach 1970–1980 sprawował funkcję I sekretarza KC PZPR, wcieli się Misiek Koterski. Małgorzata Kożuchowska zagra jego żonę Stanisławę Gierek, a w produkcji pojawią się również: Rafał Zawierucha, Jan Frycz i Cezary Żak.

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Magda Narożna opublikowała zdjęcie w stroją kąpielowym. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać swoje fałdy na brzuchu

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Cudzych dzieci nie istnieje: historia o tym, jak mężczyzna adoptował dziecko, które znalazł prosto na uboczu

Na swoim profilu Misiek dodał wpis...

Towarzysze !!! To już oficjalnie , w końcu mogę wam zdradzić do jakiej roli te wszystkie przygotowania i dodatkowe kilogramy ( aż 17 😬 ) ,przede mną najtrudniejsze wyzwanie aktorskie w mojej dotychczasowej karierze !!! Przedstawiam wam pierwszego sekretarza KC PZPR towarzysza Edwarda Gierka . Ale to nie koniec niespodzianek moja żonę Stanisławe Gierek zagra jedyna niepowtarzalna Małgorzata Kożuchowska 🤩 Na resztę obsady musicie jeszcze chwile poczekać . Za dwa tygodnie ruszają zdjecia , trzymajcie za mnie kciuki 👍🏼 Pomożecie ???

Doborowa obsada, spektakularna rola to i spora przemiana. Misiek szykuje się profesjonalnie do swojej roli i z tego powodu zmuszony był... nabrać wagi! Aktualnie ma 17 kilogramów na plusie i idzie po więcej...

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com