Blanka Lipińska tylko od jakiegoś czasu stała popularną gwiazdą polskiego show-biznesu. Jej erotyczna opowieść "365 dni" stała bestsellerem w Polsce. W prywatnym życiu też jest wszystko dobrze, pisarka spotyka się z Baronem, gitarzystą Afromental. Para już od długiego czasu nie ukrywa swój związek i aktywnie dzieli się wspólnymi zdjęciami oraz nagraniami tego, jak im dobrze razem. 

Majdanowie zatrudniły nianię dla małego Henia

Popularne wiadomości teraz

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Potwierdzają się smutne wieści z zagranicy. Będzie drugi lockdown

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Blanka Lipińska jest aktywną w social mediach. Codziennie nagrywa siebie i każdy raz zwraca się do wszytskich, mówiąc takie słowa "Dzień dobry, kochanie. To będzie piękny dzień". Ostatnio gwiazda podzieliła się nie zbyt przyjemną wiadomością, która się z nią wydarzyła. Między innymi dokonała zabieg kosmetyczny na swojej twarzy, który się nazywa makijaż permanentny. On niestety okazał się nie udanym. 

Iwona Węgrowska straciła ciąże. "Ciągle płaczę, odczuwam ból"

Tak drogie panie, mam permanentną kreskę na oku. Nie, nie polecę miejsca, w którym ją zrobiłam, ponieważ kreska jest zrobiona naprawdę fatalnie, a przy okazji została za głęboko wbita, więc chyba zostanie ze mną na zawsze – co nie jest najlepszym rozwiązaniem, bo nie o to chodzi w makijażu permanentnym -zdradziła Lipińska na swoim Insta Story.

Blanka Lipińska Instagram

Tak samo poprosiła o rekomendację innych salonów, które by byli w stanie przerobić nieudany zabieg. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com