Małgorzata i Radosław Majdan w końcu doczekali się współnego dziecka. 10 czerwca na świat urodził się śliczny chłopczyk Henryk. Majdanowie bardzo często pokazują zdjęcia oraz nagrania małego synka w swoich social mediach. Oczywiście rodzice ciągle poświęcają czas na to, aby zawsze znajdować się obok Henryka, natomiast i o pracy swojej nie zapominają.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zamieściła stare zdjęcie ze swoim mężem. "Wspomnienia"

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Najgorsze pary według znaku zodiaku

Naturalne oczyszczacze powietrza: rośliny domowe, które zwalczają bakterie oraz wirusy

Małgosia uczestniczy w nagraniach kolejnych odcinków programu Projekt Lady, a Radek współpracuje ze stacją Canal+ oraz robi swój własny, nowy biznes. Z kim pozostaje mały Henruś?

Okazuje się, że Majdanowie zatrudniły dla Henryczka nianię. Kim okazała się ta cudowna kobieta? Nikt inny jak kochana babcia, matka Radka Majdana. Jak podaje magazyn Na Żywo kobieta musi przyjechać ze Szczecina do Warszawy, aby zamieszkać w domu Majdanów.

Zenek Martyniuk stracił pracę w Telewizji Polskiej? Wszystko przez własnego syna

 

Mam już pięcioro wnuków. Najstarsza córka Katarzyna ma dwoje, młodszy syn Cezary troje dzieci. To Radka jest takie wyczekane, wytęsknione. Brakuje mi słów, by wyrazić swoją radość. Radek będzie wspaniałym ojcem, jestem o tym przekonana. Zasługują na to szczęście -powiedziała matka Radka Majdana dla Jastrzabpost.

Możliwe, że za jakiś czas zobaczymy śliczne, współne zdjęcia Henryczka razem z babcią. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com