Paweł Królikowski zmarł w lutym 2020 roku. Walczył z ciężką nieurologiczną chorobą, która w końcu otrzymała nad nim zwycięstwo. Obecnie Małgorzata stara się jakoś kontynuować swoje życie bez kochanego męża. Dużo czasu poświęca swoimi dzieciom oraz pracy. Ostatnio razem ze swoim starszym synem Antoni kontynuowała tę pracę, którą Paweł robił każdego roku. Między innymi Paweł Królikowski przygotowywał edycje Festiwalu Kultury Polskiej i Czeskiej. W tym roku to wydarzenie otrzymała inną nazwę Festiwal CZPL im. Pawła Królikowskiego.

View this post on Instagram

W zeszłym roku, jechaliśmy razem z Tatą do Kudowy Zdroju, przygotowywać 4. Edycje Festiwalu Kultury Polskiej i Czeskiej CZPL @festival_czpl . W tym roku chcemy wraz z rodziną zachować tradycje festiwalu, który wymyślił Ojciec a wydarzenie zmienia nazwę na Festiwal CZPL im. Pawła Królikowskiego. W ostatni weekend lipca w Kudowie Zdroju w kinie samochodowym a także kudowskim teatrze, pokażemy filmy z udziałem Taty. Przygotowujemy też film-koncert z udziałem artystów związanych z Ojcem i ideą festiwalu. Planowany jest coroczny konkurs piosenki polskiej i czeskiej a także inne atrakcje możliwe do zrealizowania w obecnej rzeczywistości. Więcej informacji na stronie @festival_czpl... Gdziekolwiek teraz jedziesz Tato, wierzę że masz się dobrze! Szerokiej drogi! Do zobaczenia w Kudowie! 🐰🙏 #dzienojca #tato #pawełkrólikowski #festiwalczpl 🇨🇿🇵🇱

A post shared by Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) on

15-letnia córka Natalii Kukulskiej zadebiutowała na salonach. Dziewczyna przyćmiła wszystkich

Małgorzata Królikowska jest aktywna w swoich sieciach społecznościowych. Często dzieli się zdjęciami swojej kochanej rodziny, pokazuje foto dzieci, które dają jej wielką radość i szczęście. Ostatnio postanowiła poczuć trochę nostalgii. Na swoim Insta Story zamieściła zdjęcie z Pawłem zrobionym sprzed lat. Byli wtedy młodzi i szczęśliwi. Ale jaki wtedy byli czasy!

Pamiętacie serial „Siódme niebo”? Niewiarygodne jak dziś wyglądają aktorzy tej produkcji

Małgorzata i Paweł Królikowskie

Paweł Królikowski na zawsze zostanie w naszych sercach. Będziemy go pamiętać jako zawsze pozytywnego, dobrego i bardzo utalentowanego człowieka!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com