Barbara Kurdej-Szatan aktorka, znana między innymi z serialu "M jak miłość", jest w drugiej ciąży. Wcześniej Basia zdradziła, że będzie to chłopiec. Zajść w drugą ciążę Basia nie mogła przez bardzo długi czas. Wszystko przez ją chorobę, która się nazywa borelioza. Na szczęście ten cud się zdarzył i teraz aktorka z wielką niecierpliwością czeka na pojawienie się drugiego dziecka w rodzinie. 

Pamiętacie serial „Siódme niebo”? Niewiarygodne jak dziś wyglądają aktorzy tej produkcji

Popularne wiadomości teraz

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Kinga Duda pracuje u ojca. Wiadomo, ile zarabia

Potwierdzają się smutne wieści z zagranicy. Będzie drugi lockdown

Aneta Zając pochwaliła się zdjęciem z synami. "Szanuje ich prawo do prywatności"

Basia Kurdej-Szatan organizowała baby shower. 

Barbara postanowiła przed porodem zaprosić swoich koleżanek na mini imprezkę. Ale z tego wyszedł prawdziwy baby shower. Aktorka była ubrana w czarną sukienkę i miała na sobie różową kamiezelkę z guzikami. Wokół było wiele słodyczy i napojów. Dziewczyny dawały jej różne prezenty. Pięknymi zdjęciami gwiazda podzieliła się w swoich sieciach społecznościowych.

Małgorzata Rozenek z Radosławem marzą o roli nowych prowadzących DDTVN. Co na to stacja?

Miało być babskie spotkanie na luzie ... a okazało się, że to pięknie zorganizowane przez moje przyjacióły i Baby Shower 🌸dzięki babeczki🌸 jesteście najlepsze na świecie !!! Było pięknie i magicznie ... uwielbiam rozmowy z Wami .. :) mądre wspierające silne uśmiechnięte cudowne kobiety 💪🏼🌸💜🌸 przyjaciółki -napisała Barbara Kurdej-Szatan.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com