Natalia Kukulska zaprosiła bliskich na przedpremierowy odsłuch jej wyjątkowej nowej płyty. Gwiazda bowiem wraz z innymi uzdolnionymi muzykami stworzyła płytę z utworami do muzyki Fryderyka Chopina.
 
W projekt ten zaangażowanych było masę osób. Sama Kukulska napisała teksty do połowy tekstów z płyty. Co ciekawe, to wyjątkowe przedsięwzięcie zbiegło się w czasie z 210 rocznicą urodzin kompozytora.
Nic więc dziwnego, że w tak szczególny dzień Natalia zapragnęła dzielić się swoim szczęściem z bliskimi. Na imprezę z okazji wydania płyty "Czułe struny" przyszedł mąż wokalistki - Michał Dąbrówka, a także dwoje ich dzieci: 20-letni syn Jan i 15-letnia córka Ania.

Natalia Kukulska z rodziną

Trzeba jednak przyznać, że uwagę fotoreporterów szczególnie przykuła właśnie 15-latka, która bardzo przypomina swoją mamę. Dziewczyna także wiąrze swoją przyszłość z muzyką, więc kto wie, może niedługo to ona będzie miała okazję wydać coś swojego, a trzeba przyznać, że z pewnością jej piekna uroda nie będzie dla niej przeszkodą w tej karierze.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com